Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Lehet vagy érdemes úgy üzletet...

Lehet vagy érdemes úgy üzletet üzemeltetni, ha csak beszállítótól és üzletkötőtől vásárolok és én nem megyek áruért?

Figyelt kérdés
2012. márc. 25. 13:16
 1/8 anonim ***** válasza:
attól függ milyen üzlet. Ha pl franchise akkor ez természetes. Ha élelmiszerbolt akkor nem megoldható
2012. márc. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet, de nem érdemes, ha csak nem egy adott márka mintaboltját üzemelteted. Pl. nike cipőbolt.
2012. márc. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez így nesze semmi fogd meg jól. Milyen vállalkozásról van szó? Élelmiszer, ruhanemű, franchise, még is milyen? Zöldségboltot beszállítóval fentartani biztosan nem lehet, de franchise üzletet másképpen nem is lehet. Szóval?
2012. márc. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Üzlethelyiségem van, eddig ki volt adva. Vidék, élelmiszer van bőven, márkabolt meg nem érné meg, úgyhogy nem tudom mi legyen. Újságos, trafikszerű vmire gondoltam.
2012. márc. 25. 15:43
 5/8 anonim ***** válasza:
Helyileg merre leledzel?
2012. márc. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
heves megye
2012. márc. 26. 20:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehetséges, de függ az üzlet típusától. Nekem könyvesboltom van és az áru 80%-át helybe hozzák (a többiért én megyek).
2012. aug. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Gallai Zoltán válasza:
Ami biztosan bejön, az ital lerakat, a mellett most már elég sok dolgot tarthatsz az üzletetben. Ebben az esetben, az üzletkötőtktől érdemes rendelni, miután átnézted, hogy ki mit ajánl, mennyi a részesedés, a kedvezmény. A szállítási volumen, a kondíció, gyakoriság. Jó mert megbízható nagykerek, pontosak, és jók. Pl. Dreher, Soproni, Borsodi, stb. sörgyárak olyan akciós árakat tudnak neked biztosítani, amit sehol máshol nem fogod megkapni. Az tuti, hogy ha üzletet csinál az ember, akkor nem lehet csak kizárólag az üzletkötőkre, és a beszállítókra hagyatkozni, és nagyon fontosnak tartom a magam részéről, az időszakos piackutatást.
2013. máj. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!