Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Kezdő számitógépesek vagyunk....

Kezdő számitógépesek vagyunk. Vállalkozó vagyok, szeretnék hirdetéseket feltenni a net-re. Hogy lehet megoldani?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 14. 16:20
 1/8 anonim ***** válasza:

ingyenes apróhirdetések az apróhirdető portálon.

Vagy felkeresed azokat a honlapokat ahol hirdetnél és megkérdezheted tőlük, mik a hirdetési feltételeik, illetve van a Facebook és a Google hirdetés, amit jobb hozzáértőkre bízni, de elviselhető árban hirdethetsz mindkettőnél :)

2012. ápr. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Manapság egy vállalkozás szükséges kelléke egy honlap. Keress egy weblap készítő szakembert, aki egyéb hirdetési kérdésekben is a segítségedre lehet. (Nézd meg a referencia munkáit! Keress rá ezek témájára a Google-ban, hogy hányadik helyen jelennek meg!)
2012. ápr. 16. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Sajnos ha valaki a vállalkozó szót hallja, rögtön a pénz jut eszébe, hogy sokat keres. Én kisnyugdijas vagyok, és mellette van egy teherautóm, és azzal végzek szállitást-költöztetést, bútorozást. Alig van munka, hetekig ki sem mozdulok. Sok pénzt nem tudok reklámozasba fektetni.
2012. ápr. 16. 09:47
 4/8 anonim válasza:
A legegyszerűbb hirdetést feladni a jó fogás.hu vagy az apród .hu ingyen feladható ,én ezeken szoktam .szerintem nagyon sokan olvassák .(2nap alatt eladtam a malacokat )
2012. ápr. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sikerült feltennem a jó fogásra. köszönöm.
2012. ápr. 16. 15:34
 6/8 anonim ***** válasza:
Jó mondjuk attól függetlenül, hogy másokkal csináltatod meg a honlapot még kell elemi szinten érteni olyan dolgokhoz, hogy hol kell bekapcsolni vagy kikapcsolni a gépet, mi az a kereső.
2012. ápr. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ha regisztrálni tudtam a jó fogásra, annyira hülye mégsem vagyok, hogy bekapcsolni sem tudom a gépet.
2012. ápr. 16. 19:03
 8/8 anonim válasza:

Na meg a gyakorierdesek.hu-t is valahogy megtalálta. Emberek ne legyünk már idióták!


Egyébként az expressz.hu-n is tudsz hirdetni azt is sokan olvassák.

2012. ápr. 17. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!