Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Van itt olyan aki abból él...

Van itt olyan aki abból él meg, hogy interneten árulja, eladja saját készítésű portékáit?

Figyelt kérdés
Úgy értem nincs munkája, csak elad az interneten, vaterán, ebay-en és ebből megél?

2012. ápr. 19. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
sajátot leginkább a meskán adnak el.ott sokan vannak akik szinte ebből élnek
2012. ápr. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
hát szerintem elég sokan nincsenek azért. Főállásban csak a netes árulásból szerintem nem lehet megélni.
2012. ápr. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én hébe-hóba csinálgatok ezt-azt, és a Vaterán árulom... Szokták venni. Nem élek meg belőle, de a gyest kiegészíteni egész jó. Persze változó a "forgalom"...
2012. ápr. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
0%

Én azon csodálkozom,hogy interneten keresztül eladtok,rendbe van.Én is megtenném.A probléma csak az mikor honapok mulva kaptok majd egy számlát,hogy ugyan fizessetek az eladott termékek után pénzt,vagy is adozzatok.Csak azt nem értem,hogy honnan tudják hogy mit?és mennyiért adtok el.

Ez a jofogás meg vetera is azért van ingyen.

2013. jan. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!