Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Saját vállalkozásom van...

Saját vállalkozásom van rokkantsági mellett, de valószínűleg le kell húznom a rolót. Lenne 1 ötlete megoldásként, de nem tudom pontosan. Megnézitek?

Figyelt kérdés

A családban van vállalkozó (asztalos), akivel kitaláltuk, hogy bővíti a tevékenységét (nekem boltom van); így papíron ő folytatná az üzletem. Sajnos a rokkantsági mellett folytatnom a vállalkozásom nem érné meg (a járulékos költségek megszaporodtak), ez lehet az utolsó lehetőségem... Milyen havi költségeim lennének így?

Esetleg hol tudnék rákérdezni erre?



2012. ápr. 25. 15:33
 1/1 Dudok Andrásné ***** válasza:
Gondolom az életkorod miatt terhel a nagy járulékos költség.Én is ebben a cipőben fogok járni, csak én már 42 év szolgálati idő után megyek el nyugdíjba 59 évesen.A fiamnak van főállása,kiváltja másodállásba a vállalkozóit és engem alkalmaz pl. 2órára. Ennek a járuléka kb.14-15 ezer forint havonta.Ez ma törvényes.Bementek ahol a vállalkozóit intézik és azonnal kész sehová nem kell menni.Te meg eldöntheted ,hogy szünetelteted-e vagy visszaadod a te vállalkozásod. De az APEH- nél is elmondják,nekem nagyon segítőkészek voltak. SAJNOS IDE JUTOTT A MAGYAR kiskereskedelem, már csak az adósságra keresünk!!!!!!!
2012. ápr. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!