Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Turkálót akarok nyitni, mien...

Roli666 kérdése:

Turkálót akarok nyitni, mien feltételei vannak? és megvan szabva hogy honnan vehetek ruhát? Mondjuk vateráról bálásan is vehetek?

Figyelt kérdés
mennyi kezdő tőke szükséges, ehez a vállalkozáshoz? és mien papírok?

2012. máj. 10. 07:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Rengeteg kezdőtőke kell. Üzlethelyiség, rezsi, árukészlet felhalmozása (több millió Ft, ha azt akarod, hogy választék is legyen), reklámozásra nagy pénzeket kell költeni, különben a kutya nem ismer. Vaterán, teszveszen nézd meg, hogy egyáltalán ad-e számlát az eladó, mert ha nincs számlád a ruhákról, nem lesz elég költséged. Szerintem fuss még egy kört ez ügyben, mielőtt ilyenbe belevágsz.

Ui: a helyesírásod pedig pocsék....

2012. máj. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
A feltételei:üzlethelyiség,berendezés,pénztárgép,nyomtatványok,mérleg,árukészlet és plusz tőke,míg beindul a bolt.Nekem is van bálás boltom,tudom mivel jár.
2012. máj. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Most vettem meg a Kisvállalkozások indítása és működtetése c. könyvet, ajánlom figyelmedbe! Szerintem 1 millióval már nekivághatsz.
2012. júl. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 m.k.judit válasza:
Szia! Ha még aktuális, én tudok ruhákban, bálákban/kg, (számlásan) segíteni jó árban, és jó minőségben! Üdv.
2012. júl. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Holland top minöségi ruhák, cipök stb. Magyarországra leszállitva válogatási lehetöséggel kedvezö, megfizethetö áron. Megbizható értékesitöt keresünk.
2012. aug. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!