Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan egyezzünk meg? Szépségs...

Hogyan egyezzünk meg? Szépségszalon.

Figyelt kérdés
Egy szegedi,belvárosi fodrászszalonban helyezkednék el,mint műkörmös.A tulajnak nincs tapasztalata,nem volt még körmös a szalonban,így nekem kelle megmondanom,hogyan egyezzünk meg,ami a pénzt illeti.Ami biztos,hogy bejelentene.A fodrászok nála csak a finistermékeket veszik maguknak,és százalékos rendszerben vannak,40%-ot kapnak,150ezer termelés felett 50%-ot.Hogyan lehetne ezt "átültetni"a körmösre(rám)?Én vegyem az anyagot,vagy Ő?Százalékot kérjek?Mennyit?60%??A körmös feleannyi energiát nem használ,mint a fodrászok.Mindenképp előnyös pozíciót szeretnék,amire rábólint.Nem akarok szerénykedni.Hogy szokott ez működni?Mások hogyan csinálják?Várom a válaszokat,tapasztalatokat!Sürgős lenne!Köszönöm!!
2009. jún. 27. 11:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én körmösöm asztalpénzt fizet, havonta lerak X összeget a helyért. Amit ezen felül "termel" az az övé és természetesen az anyagokat is ő veszi meg.
2009. jún. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!Esetleg azt megtudhatom,mennyit tesz le?Ebben a rezsi benne van?

Várok még válaszokat is,esetleg olyanoktól is,akik százalékos rendszerben vannak!

Kösziii!!

2009. jún. 27. 12:08
 3/4 anonim ***** válasza:
30-40körül, azt nem tudom, hogy benne van e a rezsi
2009. jún. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia, nem tudom mennyire aktuális még, nálam a körmösasztal 30. 000 ft/ hó, télen + rezsi. De mi 12 órában vagyunk nyitva, szombaton is, tehát kitermelhető:)
2009. júl. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!