Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Kisboltot (élelmiszerbolt)...

Sylar007 kérdése:

Kisboltot (élelmiszerbolt) szeretnék nyitni, de nincs hozzá megfelelő anyagi hátterem; melyik banknál tudnék vállalkozás beindításához hitelt szerezni?

Figyelt kérdés
Szóval nézegettem interneten vállalkozói hiteleket, de nem találtam olyat, amelyiket felhasználtam vállalkozás beindítására. Mindegyik, amit találtam csak vállalkozás korszerűsítésére, fejlesztésére felhasználható. Szóval, ha valaki tudna abban segíteni, hogy melyik bank ad olyan hitelt vállalkozásra, amelyiket felhasználhatom arra, hogy beindítsam a vállalkozásom (üzlet helyiség felépítése, kezdő árukészlet beszerzése), az segítsen és írjon már le néhány weboldalt. előre is köszi.

2012. máj. 18. 14:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem hitel felvételnél sose interneten tájékozódj, mert a lehetőségek felét sem találod meg-legalábbis nekem ez volt a tapasztalatom.

Személyesen menj el a bankokba és kérj személyre szóló ajánlatot.

2012. máj. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!