Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szerintetek, létezik pályakezd...

Szerintetek, létezik pályakezdői hitel? 600. 000ft-ot szeretnék felvennivállalkozás alapítására, van ahol adnak munkaviszony nélkül?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 10:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Vannak vállalkozói hitelek, de még jobb lenne, ha inkább valamilyen vissza nem térítendő támogatásra pályáznál. Ehhez általában vállalkozási terv és piackutatás kell, és ha jónak ítélik, bőven hozzád vágnak 600 ezret csak úgy :)
2012. jún. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod nagyon kedves vagy!Esetleg temár pályáztál ilyenre ?és milett az eredménye?
2012. jún. 11. 12:45
 3/3 anonim válasza:

nem az első vagyok, de szerintem is keress egy jó közgazdászt, aki egy baráti összegért készít neked egy igényes marketingtervet. Ha rendesen össze van rakva, logikus, és meggyőző, akkor még esélyed is van rá. Bár az állam igencsak ellehetetleníti a magánvállalkozókat.. csak hajrá :)

ui.: saját magad meg ne próbáld összerakni a marketingtervet! háttérismeretek nélkül egyáltalán nem tudod, hogy mi kell bele :/ én évek óta tanulok közgazdaságot, sokszor állítottak már ilyen feladat elé, és nagyon nehéz :/ komoly munka, egy tapasztalt embert keress erre!

2012. jún. 12. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!