Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan kezdjem el a tőzsdézést?

Hogyan kezdjem el a tőzsdézést?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, és rég óta érdekel a tőzsde, de fogalmam sincs hogyan kell elkezdeni, egyáltalán hogyan működnek ezek a dolgok ! Elég jó eszű vagyok, és lenne érzékem hozzá ebben biztos vagyok, de fogalmam sincs hogyan kezdjem el, és még a hivatalos ügyekben sincs komoly tapasztalatom ! Előre is köszönöm a segítséget !

2012. jún. 12. 16:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Tőkéd van?
2012. jún. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Rengeteg könyv van ezzel kapcsolatban.
2012. jún. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tőkém egyenlőre nincs, de évek óta pókerezem, és abból képes vagyok tőkét építeni, vagy bármi áron !
2012. jún. 12. 16:54
 4/10 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem, meg nem vagy képes,

hiszen nincsen tőkéd!!

2012. jún. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Tegyük fel szerzek 10 millát, vagy vedd úgy, vagy van 10 millió forintom, szóval tanácsokat kérnék !
2012. jún. 12. 17:47
 6/10 anonim ***** válasza:
91%

Olvass róla: [link]

[link]

[link]


Nyiss demószámlát: [link] vagy nézz szét itt: [link]


Aztán próbáld ki magad élesben...

2012. jún. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget !
2012. jún. 15. 18:49
 8/10 anonim válasza:
Ne fektess bele ebbe a rövidesen összeomló rendszerbe.
2012. jún. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Elég 2 millió is.
2012. júl. 27. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Szerintem keress a neten könyveket, amelyek tőzsdei kereskedéssel,elemzésekkel, pszichológiával foglalkoznak (ha nem találsz, tudod néhány címet mondani majd), aztán a legjobb lenne, ha találnál valami igazán jó tanfolyamot. Ezzel nagyon körültekintőnek kell lenned, mert sok a semmitmondó oktatás, ami kb olyan mintha én matematika-oktatást indítanék és elmondanám a szorzótáblát tananyagként. Lesznek akik azt mondják, hogy butaság tanfolyamra kidobni pénzt, ez szerintem oktatás-függő. Ha jó helyre mész meggyorsítja a tanulási folyamatot, akár évekkel. De ne felejtsd el, hogy valahol ez is egy szakma, tehát még így is évekig kell majd tanulni, hogy jó lehess. De ezzel nincsen baj, milyen lenne már, ha bármelyik szakmát a világon 1-2hónap alatt el lehetne sajátítani? Mit tudom én, villanyszerelő,ács, akármi...

Aztán persze demoban kezd el valahol,és ha ott egy fél évig sikeres tudsz lenni, kezd el kicsi tőkével, amit valószínűleg el is fogsz veszíteni. De tök jó tapasztalat lesz, a legtöbbet úgyis az éles számlán fogsz tanulni.

2013. máj. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!