Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szerintetek 5m Ft-ból milyen...

Szerintetek 5m Ft-ból milyen online kereskedelmi vállalkozást érdemes csinálni főállású E. V-ként?

Figyelt kérdés

2012. jún. 14. 22:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Valami olyasmit, amihez értesz.
2012. jún. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Akkor pontosítok: Milyen termék/szolgáltatást érdemes eladni manapság webáruházban, ami még nem túl telített, és van piaci rés.
2012. jún. 15. 00:48
 3/12 anonim ***** válasza:
De ha én most azt mondom neked, hogy virágmagokat árulj, akkor egyáltalán értesz te ahhoz?! Nincs értelme a kérdésnek.
2012. jún. 15. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szerintem webáruház helyett életképesebb valami online közösségi szolgáltatás.


De 5milla tőkével már elhúzhatsz egy normális országba is, ahol több esélyed van felfuttatni egy vállalkozást és nem folytanak meg az adók.

2012. jún. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ouch... folytanak... Szóval FOJTANAK akart lenni, csak siettem. XD
2012. jún. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

E.V.-ként nagyon semmit. Ilyen alapító tőkével én már Kft-t csinálnék.

És nem online ker. vállalkozást, mert ahhoz, hogy az sikeres legyen nagyon alacsony árréssel kell dolgoznod, és elég nagy marketingköltségeid lehetnek.


Ennyiből nyitnék vidéken egy pizzériát, vagy egy kocsmát, vagy ilyesmit. Ezekben mindig van pénz.

Ha gondolod vállalom az ügyvezetői feladatokat havi fizetésért, vagy sikerdíjért, úgyis ezt tanulom...

2012. jún. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem kell ahhoz érteni, amit árulsz, legalábbis ez a tapasztalatom más cégeknél, csak kell egy megbízható munkatárs, aki mindent megcsinál, persze meg is kell fizetni. A pizzéria stb offline vállalkozásoknak nagy a költsége akkor is ha nincs kereslet, ezt abszolut elvetem.
2012. jún. 15. 15:39
 8/12 anonim válasza:

Fektesd be weboldalakba, amik legalább havi 40-50 ezret hoznak úgy, hogy semmit nem kell neked vele csinálnod.

Ezekért olyan 6-12 havi bevételt kérnek..

2012. jún. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A megbízható munkatárs(továbbiakban:MM) olyan mint a fehér holló. Nagyon nehéz megtalálni és az 5 millió kezdőtőke nem hagy nagy keretet rá. A MM-t meg kell fizetni motiválni kell ami azt jelenti, hogy a munkafeladatának érdekesnek kihívással telinek kell lennie, különben keres másik elfoglaltságot. Egy általános kft fél éves üzemeltetése bőven 5 millió felett van, 2 MM-el. Munkabér, ügyvédi költségek, iroda felszerelése (MM nem dolgozik sufniba).. stb. Tudnod kell együtt dolgozni irányítani a MM-el, amit 2-3 hónap után tapasztalsz meg, attól hogy valaki jó munkaerő nem biztos hogy tudsz vele dolgozni. Egy céget vezetni csak kívülről látszik egyszerűnek, nagyon sok munka és valahol születni kell rá vagy hosszú évek munka-tanulással elérni, hogy jó cégvezető legyél.
2012. jún. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül, ha nyitsz egy olyan vállalkozást, ahol viszonylag gyorsan cserélődik az árukészlet, nem áll több hónapig, ott nincsenek hatalmas költségeid, tekintve, ha bérelsz egy üzlethelyiséget pl.


Nekem mondjuk mindegy, hogy mibe fektetsz, de nem árt, ha nagyjából képben vagy a dolgokkal, mielőtt valaki lehúz a "tuti biznisszel" és lelép a pénzeddel... Sőt, ha E.V.-ként csinálod, akkor a felelősséged is korlátlan lesz, ellenben pl egy kft-vel... ha valahogy lehúznak, akkor a teljes vagyonoddal felelsz minden esetleges kárért, kiadásért, bírságért, stb.

2012. jún. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!