Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szerinted milyensajat vallalko...

Szerinted milyensajat vallalkozasba erdemes ma penzt fektetni, amibol meg is lehet elni es nem megy tonkre?

Figyelt kérdés
2012. jún. 17. 16:34
 1/10 anonim ***** válasza:
szerinted ki fog erre itt érdemben válaszolni? aki maga is vállalkozik, és tapasztalatból beszél, ezzel is alakítva itt a konkurenciáját, vagy az, aki még életében nem vállalkozott, de roppant okosnak tartja magát?
2012. jún. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez szerencsétől, szaktudástól, emberi képességeidtől és még kb. 100 dologtól függ.
2012. jún. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem írtad, hogy milyen területekhez értesz, így elég nehéz.


Úgy általánosságokban én az informatikai területeket mondanám, mert abból egyre többre van szükség. Egyre több cégnek kell saját weboldal, egyre inkább jelen vannak az emberek az interneten, számítógépekkel dolgoznak stb.

2012. jún. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
evekig a divat szakmaban dolgoztam es ehhez ertek, de sajnos itt senki sem kolt ruhara csak hasznaltra. amugy ertek meg a nyelvekhez: angol es olasz felsofokon
2012. jún. 17. 18:07
 5/10 Flector 67 ***** válasza:
Senki nem költ ruhára? Azt azért nem mondanám.
2012. jún. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 hajduzoli válasza:
A használt ruha speciel elég jó vállalkozás. Párom nem régóta dolgozik egy használt ruha boltban. Válfásan árulják a márkás cuccokat. És olcsón. Pl Levis farmerkabátot vettem most 2500ft-ért. Nike pólót 1200ft-ért. Puma melegítő felsőt 2800ft-ért. És nincs rajtuk szakadás, pecsét, kopás. Olyanok mint amit nem használtak. Én is kereskedelemben dolgozom. Nem hittem volna hogy ennyire megy, de náluk a napi forgalom 5-6-700 000ft. Ami azért nem pici bevétel. A cégük külön árul kiskereknek is használt ruhát.
2012. jún. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonimalkoholista válasza:
A legjobb a temetkezési vállalkozó, arra mindig szükség van. Lehetőleg kell keresni egy nagyobb falut, ahol még nincs sok belőle, és akkor tudsz a legtöbbet profitálni.
2012. jún. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ami a legfontosabb a tőke egy vállalkozáshoz.Ha az nincs akkor nem lesz egyszerű dolgod.Amúgy meg bármit csinálhatsz de abban jó legyél.Szerintem a legfontosabb dolog hogy jól tudd eladni magad.A másik hogy jó legyél amit csinálni akarsz.A harmadik hogy szeresd csinálni amit csinálsz.Civil életben ezek szükségesek.Ha belemászol a politikába és vannak kapcsolataid akkor könnyebb dolgod lehet.
2012. jún. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 eszta41 ***** válasza:

Angol -olasz felsőfokú? És itt próbálkozol?

Nekem kicsit fura....

2012. júl. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Miért fura? Nem csak otthoni klikkelgetős "munkát" kereső unatkozó kismamák járnak ide.
2012. júl. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!