Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Van meg olyan hogy erdek...

Van meg olyan hogy erdek hazassag? (Fizet pl egy no a ferfinak X osszeget hogy o is allampolgar legyen)

Figyelt kérdés
(nincs ekezet)
2012. jún. 25. 12:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Már melyik állam állampolgára legyen?

USÁban gondolom előfordul...

2012. jún. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ilyen nálunk biztos nincs. De az biztos, hogy van olyan nő, aki azért megy hozzá egy pasihoz, mert sok a pénze. Én is ismerek ilyet: a mostohaanyám.
2012. jún. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nő fizet a férfianak? csak ezt tudjátok elképzelni? én már belefáradtam az ingyen élő pasik eltartásába..
2012. jún. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
En pl Ausztral meg magyar allampolgar vagyok. mert Sydneyben szuletett anyukam de mindenki pesten el.. En most kint vagyok egyedul. Es tok kiraly lenne ha talalnek egy not akivel papiron osszehazasodunk es igy o is ausztral lesz.Amugy meg nem elunk egyutt vagy ilyenek csak fizetne erte igy jo neki is meg nekem is .. :)
2012. jún. 26. 08:56
 5/6 A kérdező kommentje:
mondjuk 21 vagyok de tolem 60 evesd is lehet
2012. jún. 26. 08:56
 6/6 anonim válasza:

Miért akarna egy Magyar fizetni egy Ausztrál papírért? Nem akkora szar a helyzet, hogy valaki fizessen azért. Akkor érné meg naki, ha jól beszél angolul és van pénze, de ennyi erővel házasság nélkül is tudna kint dolgozni...


Én Németországban élek és német állampolgár is vagyok, volt már rá példa, hogy megkerestek. Egy Equadori nőt kellett volna elvegyek 20.000EUR-ért. Végül nem mentem bele.

Azt ajánlom te se tedd! Gondold csak végig!

jön egy csaj és ad neked pl 5Millát, aztán házasság után visszakéri a pénzt, ha nem adod akkor megzsarol a hatóságnál. Ugyan neki ez nem érdeke, de veszteni valója nincs...

nem tudom ausztráliában hogy van de Németországban van asszonytartás. Ha elváltam volna tőle akkor a fizum 30%-át fizethettem volna neki amíg férjhez nem megy újra. És hülye lenne újra megházasodni..

2012. jún. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!