Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Bankot akarok alapitani! Hogy...

Bankot akarok alapitani! Hogy tudok?

Figyelt kérdés
Sziasztok csak azt szeretném megkérdezni hogy hogy tudok bankot alapitani a kamatokrol nem beszélnék csak annyit mondok hogy kis kamatozàsu lesz mert én nem pofitra törekszem hanem hogy az embereknek lehessen vàlasztani tehàt csak önfentartàsra kell a Pénz de ez most mind1! A kezdö tökéröl se beszéljünk csak max annyit hogy kb. mennyi kell kezdönek!Tehàt hogy tudok bankot alapitani? :D Köszi elöre a vàlaszt is!
2012. jún. 29. 13:57
 1/9 anonim válasza:

Elég komolytalannak látszik a felkészültséged.

Szerintem 10 millió forint alatt álmodni se merj saját bankról. Gondolj bele, az emberek pénzeit biztonságosan kell tárolni, ami nem kis feladat. Mit fogsz tenni ha megrohamoznak.

Rengeteg sok jogszabályt tanulmányozz ahhoz, hogy saját bankod legyen.

2012. jún. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi nem komolytalan a töke meglesz! Az a legkevesebb! Tényleg akarok egy szinte nonprofit bankot!(ezt ugy értem hogy az alkalmazottak megkapjàk a tisztes bért de nyereség iszonyat kicsi!) A szabàlyokat hol talàlhatom meg?
2012. jún. 29. 14:19
 3/9 anonim ***** válasza:
pszáfhoz kell fordulni, de ilyen pénzügyi vállalkozás ugy tudom százmillás kezdőtőkével lehet csak
2012. jún. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szerintem is egy miliàrd kell mert csak 50milla egy valamire valo széf és vagy 2-3 bank kell meg automata meg kezdö tökék de nem a töke a lényeg!
2012. jún. 29. 14:45
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem értem miért akarsz bankot alapítani, amikor nyilvánvaló hogy alapvető gazdasági ismereteid sincsenek...
2012. jún. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem értem hogy minek irsz ide hogyha nem olvasod el a szöveget! Mert én az embereken akarok segiteni magyarorszàgon mert ha nem vennéd észre a bankok felemésztik az emberek vagyonàt!(Nem csak a bankok de ök is)
2012. jún. 29. 15:12
 7/9 anonim ***** válasza:
Bank alapításához 3 milliárd forintos alaptőke kell. Szerintem egyszerűbb lenne, ha nem a legbonyolultabb utat választanád.
2012. jún. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bankot/Biztosítót, nem lehet csak úgy alapítani, többszázmillió ft os alaptőkék kellenek, először olvasd el az idevonatkozó törvényeket!
2012. jún. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Uram isten ilyen GYP-s kérdést fel tenni,álom világban élsz fel kéne ébredned, szerintem ezt még te sem gondoltad komolyan, nincs is megfelelő képzésed semmi tudásod ebben a témában a közgazdaság és a bank szférában, és még tőkéd sincs! ez akkora hülyeség
2013. márc. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!