Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » 14 éves vagyok a város legjobb...

V.Raul kérdése:

14 éves vagyok a város legjobb általánosába járok most a8. osztálytfogom elkezdeni ellenben fogalmam sincs hogy a mi az amivel foglalkozni akarok. Valaki ötlet?

Figyelt kérdés
Történelemből,németből jó vagyok és az informatikához is értek(főleg szerkezetileg)kismotorjogosítvámyom már van de azzal semmire sem megyek.Nem tudom hogyan tovább!Előre is köszönöm a segítséget. :)

2012. júl. 3. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
általános iskolák között van különbség?:D szerintem mind ugyanolyan de mindegy.xD
2012. júl. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hehh, bizony, hogy van különbség az általános iskolák között. Alsóban is, de felsőben végképp. Nem kell extra dologra gondolni, a tanárok felkészültsége elég vegyes.


Hogy a kérdésre is válaszoljak, menj el gimnáziumba, és akkor lesz még 3-4 éved eldönteni, hogy mit is szeretnél.

2012. júl. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Kár, hogy a magyar nem megy. Fontos tárgy, ha árufeltöltőnél többre akarsz jutni.
2012. júl. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
46%
22:40 a magyar terén csak a helyesírás kell, a többi úgy felesleges, ahogy van. Szóval ne kezd a h.lyeséget.. a magyarral mekis lehetsz csak
2012. júl. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
43%
Én meg az ország legjobb ovijába járok és bölcsimet a Harwardon végeztem, most mi legyek ?
2012. júl. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ezt miért tetted a Saját vállalkozás témába?Mert így már egyértelmű nyiss saját vállalkozást
2012. júl. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Menj a városod legjobb gimijébe, tanulj nyelveket, és ott majd ráérsz dönteni.
2012. júl. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!