Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen oldalon tudok olyan...

Milyen oldalon tudok olyan üzletembereket akinek tolmácsra lenne szüksége?

Figyelt kérdés
Tolmácsolást vállalnék egész Magyarország területére Török,Spanyol nyelvterületről. Tudnátok valami oldalt ahol kereshetnék ilyen üzletembert?

2012. júl. 9. 20:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Ne így közelítsd a kérdést. Te ajánlkozz mindenféle fórumon, hogy ezeken a nyelveken tolmácsolást vállalsz.


Kereséshez javaslom a profession.hu, jofogas.hu, expressz.hu.


Ha van vállalkozóid, érdemes bejelentkezni a fordítók portáljára, ahol negyedéves tagdíj van. Amikor még én is dolgoztam, tagja voltam, de a neve nem jut eszembe. Próbáld meg a google-ban megkeresni, annak idején én is ott találtam.

Javaslom még, hogy akár a startlapon, akár a google-ban tárgyszavas kereséssel is próbálkozz, pl. tolmácsolás török nyelven

2012. júl. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!