Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mit lehet tenni ilyen helyzetb...

Mit lehet tenni ilyen helyzetben? Szükségünk van 25 millió forint tőkére. Csak közvetítőket találtam eddig, akik 10%-os jutalékért ígérgetnek befektetőt. Valaki tud abban segíteni, hogy hol lehet találni befektetőt? További részletek lent.

Figyelt kérdés

Van egy kizárólagos forgalmazási szerződésünk, a termékek értékesítése folyamatban van - napi közkedvelt fogyasztási cikkekről van szó. Nincs teljes lezárt üzleti évünk, viszont nagy tapasztalattal bíró, összekovácsolódott csapattal rendelkezünk.

Fedezetként szolgál egy 14 és egy 19 millió forintos tehermentes ingatlan. Üzleti-pénzügyi terv szerint halad a projekt megvalósítása. Megfelelő árréssel tudjuk értékesíteni a termékeket.


Szükségünk van tőkére (25 millió forint értékű forgóeszközre). Csak közvetítőket találtam eddig, akik 10%-os jutalékért ígérgetnek befektetőt. Valaki tud abban segíteni, hogy hol lehet találni befektetőt (és nem közvetítőt)? Nem a 10% jutalék zavar, hanem a hozzáállásuk.



2012. júl. 16. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Bank! Felejtsd el a közvetítőket. A céges hitelek sokkal jobbak, mint a lakosságiak.
2012. júl. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Azért nem lennék abban biztos, hogy a bankhitel sokkal jobb... Azért Magyarország elég hadilábon áll a KKV-k bankhitellel történő finanszírozásával. Ami neked kell az kockázati tőke,de ott is jelen vannak a közvetítők. Tehát gondolom akkor olyan személy, vagy szervezet kéne neked aki közvetlenül száll be az üzletbe, nincs nagy tapasztalatom , de szerintem oda egyszerűen csak kapcsolat ha kell ha van nektek akkor hajrá ha nincs akkor nehéz lesz.
2012. júl. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a bank nem igazán kivitelezhető. Második válaszolónak köszönöm, elgondolkoztatott a válaszod és rájöttem a megoldásra. :)
2012. júl. 17. 08:33
 4/5 anonim válasza:
Mi lett a megoldás ha szabad tudni ? :)
2012. júl. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kyani_Gábor ***** válasza:

Üdv!


A kockázati tökés válasz a megfelelő Neked, és ilyenre nekem van kapcsoaltom. Ha van kész üzleti terv, akkor viszonylag gyorsan, és könnyedén megoldható a projektfinanszírozás.


Amennyiben érdekes lehet, keress meg privátban, és egy kávé mellett tudunk erről beszélni!


Üdv


G

2012. szept. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!