Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mennyi kukoricát, üditőt és...

Mennyi kukoricát, üditőt és hot-dogot lehet eladni egy átlagos rendezvényen?

Figyelt kérdés

most nem bp.-re gondolok, hanem inkább vác és szentendre? ja, és mennyi ezekre a rendezvényekre a helypénz és mennyivel előtte kell helyet foglalni?


köszönöm.


2009. júl. 14. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen. Biztos jó sokat.

De mivel semmi információ nincs, hogy milyen jellegű rendezvény, szabadtéri vagy beltéri, és milyen résztvevői létszám van jelen, így kb. azt lehet mondani, hogy pont annyit, amennyit meg fognak venni.

2009. júl. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Délután egyet, este kettőt. Mármint nekem... Ha elmegyek...


Szorozd be a jelenlévők számát 0,7-el, annyi hotdog, és 8-al, annyi deci üdítő. A helypénz meg attól függ, hol van a hely...


De ne így vágj bele az első vállalkozásodba...

2009. júl. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

rendben, de szeretnék belevágni, és ezért gyűjtök infot.

szabadtéri fesztiválok vagy vásárok érdekelnének, de nem tudom, hogy mennyi idővel előtte kell jelentkeznem. körülbelül voltam rá kíváncsi, hogy mennyibe kerülhet? tól-ig...

0,7-tel vagyis 70% az egy kicsit soknak tünik. gondolom ezt úgy értetted, hogy a többi árus között is megoszlik az eladási arány, de azt nem tudom, hogy hány hasonló arus van még ott.

2009. júl. 15. 10:31
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát igaziból még azt sem tudod, hol van az az ott...


Mindegy, mennyi árus van, legyél te a legjobb. Ne csak hot-dog legyen, legyen kemencéslángos, azt csipázzák a népek. Én biztosan azért állnék sorban. Meg sör. De ez szubjektív...


De engedélyek, ilyenek megvannak? Vállalkozás, működési engedély, stb..

2009. júl. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

igen az engedélyek már megvannak.

köszi.

2009. júl. 16. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!