Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ha van nekem egy nagyon ütős...

Ha van nekem egy nagyon ütős ötletem hogy milyen weboldalt kell csinálni akkor hogyan szerezzek befektetőket?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon ütős ötletem de sajnos pénz hiány miatt semmiképpen nem tudom megcsinálni, ezáltal hogyan lehetne eladni vagy befektetőket keresni?

2012. júl. 30. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Weboldalra minimális pénz kell. Ahhoz meg ott vannak a szülők, barátok
2012. júl. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%

Ezt kérlek úgy kell, hogy keresel valakit, akinek van befektetni való pénze (nem árt, hogyha közlöd előre, hogy százezer, egymillió vagy ötvenmillió kell a projecthez), neki szépen elregéled, hogy mit is szeretnél te pontosan csinálni, mennyi tőke kell hozzá és mi az elképzelésed arról, hogy miért éri meg a befektetőnek odaadni a pénzét neked (pl. részesedésért, vagy tulajdonrészért, esetleg magas kamatért cserébe).


És akkor a befektető matekozik és vagy ad pénzt vagy nem.

2012. júl. 31. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
88%
a hupont.hu oldalon ingyen készíthetsz weboldalt: [link] sok szerencsét:D
2012. aug. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kyani_Gábor ***** válasza:

Szia!


Viszonylag nehéz elképzelni, hogy az ütős ötlet most bejött, és senki nem csinált még olyat vagy hasonlót, de ha mégis annyira nagyon ütős, akkor biztosan lehet rá találni befektetőt...


Valóban fontos tudni, hogy mennyi pénzre van szükség?!

Mennyi idő alatt térül meg? stb...


Amennyiben érdekel a dolog, beszélgessünk róla. Ha küldesz egy privátot, akkor ott folytatjuk...


G

2012. szept. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!