Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Érdemes ruha üzletet nyitni?...

Érdemes ruha üzletet nyitni? ÉS ha igen, melyik városban?

Figyelt kérdés
2012. aug. 12. 08:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ha tudsz a többség számára elérhető áron divatos, minőségi ruhát árulni, akkor igen. Ha méregdrágán vagy kínai vackokat árulnál, akkor felejtős, ezekkel Dunát lehet rekeszteni.
2012. aug. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Minőségi lenne 3-4ezer egy miniruha például
2012. aug. 12. 19:16
 3/17 anonim válasza:

a hely sem mindegy:

egy utcai butikba kutya sem megy be, a plázákba pedig horror a helybérlet.

2012. aug. 24. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Online-ra gondoltam! :)
2012. aug. 24. 08:41
 5/17 anonim válasza:

Látatlanban sose vennék ruhát...

Azt írod az utolsóban, hogy online gondoltad, de a főkérdésben azt kérded, melyik városban...

2012. aug. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Bocsánat, boltban és online is gondolkozom! Úgy sem vennél ruhát, hogy teljes postaköltség visszafizetést is vállalnék, ha nem tetszik, ha nem jó a méret? Valamint pontosan lemérném az összes ruhát?
2012. szept. 1. 14:21
 7/17 anonim ***** válasza:
55%
Úgy tudnék elképzelni egy online ruhaboltot, mint ahogyan a cipoexpress.hu is működik. Kiválasztom, amiket fel szeretnék próbálni, a futár kihozza, aztán ha jó valamelyik, akkor kifizetem, a többi - vagy esetleg az összes - megy vissza.
2012. szept. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Megnéztem ezt az oldalt és picit drágák! Cipőkkel nem szeretnék foglalkozni, de ha ilyenekkel foglalkoznék, jóval olcsóbban adnám, ez az egyik, a másik amit az előzőben írtam, ha nem tetszik, akkor visszaküldhető és az összes költséget megtéríteném! Ugyanaz a két esetben! Paypal is bizalmat adna az embereknek, mert a paypal rendelkezik vásárló védelemmel!
2012. szept. 1. 15:23
 9/17 A kérdező kommentje:
Valamint egy miniruha esetében ami nyúlik felveszi az alakot az másabb mint egy cipő bolt, a cipő nem nyúlik, tehát ott fontosabb a fentebb említett lehetőség is! De például egy cipo baxx nadrág is nyúlik és a minősége kiváló! Magyarországi nagyker áron tudom adni, tehát minden bolt 2ezerrel minimum drágábban tudja adni!
2012. szept. 1. 15:26
 10/17 anonim ***** válasza:
A ruhánál is fontos, mert hiába jó a méret, még mindig nézhetek ki benne szörnyen. Meg aztán az emberek alkata még nagyobb szórást mutat, mint a cipőméret. Értem, hogy vissza lehetne küldeni, és megtérítenél minden költséget, de szerinted hányan szeretnének postára rohangálni, ha mégsem jó a ruha? Ettől persze működhet a dolog, vannak katalógusáruházak is (Quelle, Otto), onnan is sokan vásárolnak.
2012. szept. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!