Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » A Munkaügyi Központ minden...

A Munkaügyi Központ minden évben hirdet pályázatot "álláskeresők vállalkozóvá válásának előresegítése" néven. Kinek mi a véleménye erről, tapasztalatok, illetve kinek sikerült már pályáznia sikeresen erre a pályázatra?

Figyelt kérdés

#munkanélküli #munkaügyi központ #vállalkozóvá válás #álláskeresők vállalkozóvá válása
2012. aug. 20. 09:42
 1/6 anonim válasza:
Hogyne lehetne. Nem látod, mennyire dübörög a gazdaság ettől is? :)
2012. aug. 21. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Már csak ki kell találnod miből vállalkozol és mit? Mert ha megnyitod a 10. bugyiboltot, akkor nem sok sikered lesz vele. :-)
2012. aug. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Régebben gondolkodtam rajta.De azóta sok minden változott,van munkám.

Igazából érdekes ez az egész,mert a munkanélkülinek saját zsebből kell fizetnie a könyvelőt,illetve a vállalkozás alapításának költségeit.De,hogy egy munkanélküli ezt miből fizesse ki...

2012. aug. 21. 18:10
 4/6 anonim válasza:
Sziasztok, én idén pályáztam rá és sikerrel jártam. Igaz még pénzt nem láttam belőle de kb 30 nap múlva megkapom. Elég sok pénzembe került eddig, és rengetek papírmunkába illetve szaladgálásba. 2 hétig minden egyes nap csak szaladgáltam hivatalból hivatalba, mert még egy "pont"ba is belekötnek, ha nem a helyén van. Ezekre költöttem eddig: Pályázatírás: 100.000ft, Kft alapítás: 50.000ft illeték+19.000ft ügyvédi költség. Kellett egy módosítás a cégalapításnál, mert egy mondatnak meg kellett jelenni benne az ismét 19.000 ft illeték, ügyvédi költséget már nem számoltak fel. (Jó fejek voltak). Vállalkozói számla nyitás is volt ahova be kellett fizetnem 2.500.000ft törzstőkét, ez csak egy napig szerepelt a számlán. Másnap levettem de 5700 ft kezelési költséget levontak. Kellett egy lakossági számlát is csinálnom ahova 500.000ftot kellett befizetnem, de itt is csak egy napig volt. ennek már nem tudom mennyi volt a kezelési költsége. Utánajárás, benzinköltség, telefonálás, prakoló jegyet váltani, ez még sok ezer forint volt. Most kb ennyi jutott eszembe, hogy mire kellett költenem.De ha megérkezik a számlámra a pénz, írok. (kicsit össze vissza írtam, de remélem ki lehet menni belőle.) Ha kérdésed van írj nyugodtan.
2012. aug. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Van egy pár helyesírási hiba a válaszomban, de azzal ne foglalkozz. :) Már késő van. Előző voltam.
2012. aug. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!Sok sikert kívánok a vállalkozásodhoz!
2012. aug. 22. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!