Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Kreatívságok (díszpárnák,...

Kreatívságok (díszpárnák, hímzett kézimunkák) készítéséhez és szabályszerű értékesítéséhez szükséges-e valamilyen képesítés?

Figyelt kérdés
2012. aug. 24. 13:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de azt hiszem, egyéni vállalkozói engedély kell hozzá, mert számlaképesnek kell lenned.
2012. aug. 27. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

hát persze!

1.faxrángató oklevél

2.OKJ-s pichakitáró képesítés

3.cérnacopogató diploma

4.férfialsó-botváltó kezelés

5.szőrös xarcsavaró vizsga

2012. szept. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon vicces vagy, de hidd el nem kérdeztem hülyeséget, mert nemrég olvastam, hogy egy nagymamának azt mondták valamilyen hivatalban, hogyha értékesíteni szeretné horgolásait, végezzen el ilyen és olyan tanfolyamot.

De ma jó napon van, ne hidd, hogy most feldühítettél, inkább nevettem egy jót, igaz nem akkorát, mint tegnap, ahol parasztnyelven kérték elmagyaráztatni a paypal működését, hát a kérdező meg is kapta a választ, komolyan, a hasam fogtam, úgy nevettem.

2012. szept. 3. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!