Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Megéri manapság Fornettitnyitn...

Megéri manapság Fornettitnyitni forgalmas helyen? Milyen árréssel dolgozhatnak?

Figyelt kérdés

Külföldön dolgozom jelenleg és az itt megkeresett pénzemből vállalkozásokat szeretnék nyitni először otthon majd később idekint.


Tudna valaki erről mondani valamit?

Vagy lehet egyszerűbb lenne egyből a Fornettit kérdezni erről :)



2012. aug. 24. 23:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ahhoz mindenféle jogot kell venned a Fornettitől meg az Államtól, ami sok millió forint. Úgyhogy ne 1-2 millióval kezdj neki.
2012. aug. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Az államtól milyen jogot kell megvenni?


Én eddig csak a franchise árával, a berendezéssel, az üzlethelyiséggel, a dolgozók bérével számoltam.


Amit meg akarok majd még tőlük kérdezni az a sütők, hűtők fogyasztása, meg hogy mennyi kilója a pogácsának fagyasztva.


Pénz nem gond, csak hónapok kérdése havi 600.000-rel dobnak meg és napközben még a neten is csinálgatom a saját kis businessemet :D

2012. aug. 24. 23:16
 3/12 A kérdező kommentje:

ja meg persze hozzászámolandó:

a vállalkozás alapításának költségei

könyvelő

havi járulékok

berendezés a Fornettitől

még valami?

2012. aug. 25. 01:07
 4/12 csibexke ***** válasza:
83%

Ha ekkora menő vagy,miért nem a fornettit kérdezed meg??


Ott biztos kapsz konrét részletes ajánlatot....

2012. aug. 25. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Gondoltam hátha van itt olyan aki első vagy másodkézből tud írni tapasztalatokat, mert vagy azt látom, hogy egy Fornetti nagyon megy, vagy hogy full a pangás és bezár.


Nyilván maga a cég azt fogja mondani hogy ez mennyira jó business, menjek bele, mert nekik az a jó ha csatlakoznak.

Amint fentebb is írtam, meg fogom őket kérdezni pár dologgal kapcsolatban, de itt jelenleg saját véleményre lettem volna kíváncsi és nem a cég nagyszerű marketingszövegére :)


Ha pedig az vágta ki nálad a biztosítékot hogy nem sikerült az elsőnek lelohasztania a kedvem a milliós összegekkel és megírtam mennyit keresek, akkor sajnálom hogy ennyire irigy vagy, és nem tudsz ezen túllépni.


Ha nem tetszik az ahol vagy, ahogy élsz, nem vagy kicse.szett fa, mozdulj, változtass! :)

2012. aug. 25. 11:24
 6/12 anonim ***** válasza:

Én nekem tetszik a hozzáállásod, nem mindenki gagyi itt aki kérdez.:)

Szerintem is érdeklődj tényleg a fornettinél, és itthon pedig érdemes szétnézned több fornettit áruló üzletben, hogy mi mennyi, és ez szerint kalkulálni, kezdésnek ez is jó.

A fornetti jó biznisz lehet, csak mire az ember bele tud kezdeni, rengeteg kezdőtőkét kell belefeccelni, és kérdés, hogy az árrés hoz-e eleget a konyhádra, ha mindent kifizetsz és még megélni is akarsz belőle...

2012. aug. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Jah, tényleg egyszerűbb ha megnézem hogy mennyi a kilója kiírva egy Fornettinél, megkérdezem a céget mennyiért adja a fagyasztotatt és kiszámolom magam aztán kész. :)
2012. aug. 25. 12:51
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Anyám Fornetti üzletben dolgozott kb5 éve,már nem emlékszik pontosan mennyiért adták,de 2 alkalmazott volt,plusz maradt a tulajnak is egy kis pénz havonta,ha magad csinálod akkor megéri.Alkalmazottal már kevésbé,bár nem igazán volt az üzlet forgalmas helyen,de egy iskola és óvoda volt a közelben belőlük jött össze a forgalom,nyári szünet alatt nagyon visszaesett,volt,hogy akkor ki sem nyitottak 1 hónapig.
2012. aug. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Lehet hogy télen már az én Fornettimből vásároljátok a pogácsát valamelyik metrókijáratnál :)

2012. aug. 26. 12:25
 10/12 anonim ***** válasza:

Elintézted?


Melyik megálló? Vagy melyik vonalon? (már ha nem titkos)

2012. aug. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!