Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Munka melletti vállalkozói de...

Munka melletti vállalkozói de hogyan?

Figyelt kérdés
Van heti 40órás munkám. Mellette szeretnék vállalkozó lenni. Esetleg tudna valaki segíteni mit hogy kell csinálni?
2012. szept. 6. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Elmész egy könyvelőhöz, az segít vállalkozóvá válnod.
2012. szept. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én ezért kicsit részletesebb dologra gondoltam. Illetve ha valaki csinálja ezt esetleg tudna segíteni.
2012. szept. 7. 10:26
 3/4 anonim ***** válasza:

Kérdezz konkrétabbat, mert ezt már az elmúlt pár napban több kérdésben is szerepelt, pl.:

http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__sajat-vall..

2012. szept. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én egyéni vállalkozó vagyok 40 bejelentett mellett, számomra ez tűnt a legjobb megoldásnak. Tevékenységemből kifolyólag pedig csak az egyéni vállalkozásból származó jövedelmem után fizetek adót csak pluszban, márciusban.

Megvan már, hogy mivel szeretnél foglalkozni?

2012. szept. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!