Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan keresnél egy kis pénzt...

Hogyan keresnél egy kis pénzt az interneten, hogyha naponta jónéhány ezer kattintás azaz oldallátogatód lenne hozzá? Melyik fizetős partnerprogram megy legjobban mostanában amivel már megérné foglakozni ezen a szinten?

Figyelt kérdés
Affiliate, multi-level-marketing (MLM), stb.

2012. szept. 9. 13:40
 1/6 hájaaa ***** válasza:
7%

Ezzel szoktam plusz párezret keresni havonta: [link]

VAn rajta, autosurf, szal a háttérbe elmegy a sima verzióba maximalizálva van hogy mennyi ideig csinálhatod.

2012. szept. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jobbat nem tudsz ennél? Mert ide már regisztráltam. Sok pénzt nem hoznak az ilyen ptc oldalak ha nincsenek alattad rengetegen akik aktívak! Szóval én nem PTC-kre gondoltam.
2012. szept. 9. 14:34
 3/6 hájaaa ***** válasza:
0%
Hát ha érdekel az MLM akkor tudok egy ingatlanost, írj rám privátot és küldök linket.
2012. szept. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ingatlanos MLM? Hmmm, vajon miért olyan gyanús ez nekem?

Bár a legutóbb MLM lottóról hallottam, szóval ma már mindenből lehet piramisjátékot csinálni amit persze MLM-nek álcáznak.

2012. szept. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmiféleképpen nem ptc, meg űrlapkitöltő meg ilyen ingyenes, gagyi üzletekkel. (Bár ki tudja:sok lúd disznót győz.) Nem tudom mi és milyen a témája a weblapodnak, de ha a komolyabb oldalak közé tartozik, akkor a legújabb trendek egyikében keresgélj. Pl. Internet, wellness, fogyás, táplálékkiegészítők stb. Most hazabeszélek :), de az interneten, a videós kommunikáció áll nagy jövő előtt, hiszen egyre gyorsabban terjednek ezek az eszközök, egyre többen alkalmazzák, naponta használják őket, akár üzleti vagy személyes célokra is. Ha a weboldalad ilyen látogatott, és illik a profiljába ez a téma, akkor szerintem sokat kereshetsz vele. Ha konkrétabban érdekel a téma, írj. Ide nem tudok linket tenni.
2012. szept. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kovács Gábor Árpád válasza:
Pár ezer kattintással már tudsz generálni pár ezer forintot akár CPC, akár CPA alapon. Nézd meg a [link] -t, én a World of tankset ajánlanám, ott elég magas a konverziós arány.
2014. jan. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!