Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Melyek ma Magyarországon a...

Melyek ma Magyarországon a legjobb MLM rendszerek?

Figyelt kérdés

Olyan céget keresek, amely megbízható, de viszonylag nem rég indult, ill. kemény munkával, de aránylag rövid idő alatt sok pénzt lehet vele keresni, továbbá nem igényel magas indulótőkét.

Lehetőleg csak olyanok írjanak, akiknek már sikerült is némi rendszeres jövedelmet "bebiztosítaniuk" az általuk preferált hálózattal.

Az ajánlatokat előre is köszönöm!



2012. szept. 15. 14:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
36%

Ilyen nem létezik...

Eleve, élből hanyagolni kéne az MLM-rendszereket...

2012. szept. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
45%
Sajnos még nekem sem sikerült ilyet találnom, de ha valakinek tényleg sikerül, akkor engem is érdekel.
2012. szept. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
3%

Szia, úgy érzem én tudok valamit ajánlani számodra, hiszen megfelel minden kiírásnak:

- a cég megbízható, sok országban komoly profitot termel világszerte

- Magyarországon most volt/van újranyitás, központi vezetéssel végre (magyar inkompetens bandát kirúgták)

- minimális kezdőtőkét igényel (15k HUF alatt!)

- ha keményen dolgozol, biztosan megtérül, ez tényleg csak rajtad múlik (a termékek ára a bolti alatt van jóval)

- Én magam is felépítettem egy 3800 fős hálózatot a logisztikai problémával küzdő előző vezetés alatt, most sokkal könnyebb lesz.


Küldök privátot.

2012. szept. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
0%

Szia!


Tudok neked ajánlani egy céget,amelyik minden feltételednek megfelel.Nemrég indult Magyarországon,nemzetközi cég,rendesen fizet,nagyon előnyös jutalékrendszerrel.

A regisztráció ingyenes,van egy 24 eurós kezdőcsomag amit ajánlott,de nem kötelező megvenni induláskor.

A termékek kiváló minőségüek,könnyen eladhatók.

2012. szept. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
25%

NE KERESS TOVÁBB! ŐSZINTÉN MONDOM!


A legjobb,ahol én is vagyok a részben magyar MLM, amely biztos gazdasági alapon áll, és prosperál (évről évre fejlődik!)és már más MLM-ek is csatlakoznak hozzá, 5 ország is érdeklődik utána! A vállalkozásról Barátom,(Igazgató) INFORMÁCIÓS ELŐADÁST is tart amit ingyen, minden kötelezettség nélkül meghallgathatod.Marketingje magyar emberbarát, igen egyszerü!

Ajánlom, hogy jövő héten október 4.-én (17h-20h-ig egy szünettel) gyere el meghallgatni a vetített képes INFORMÁCIÓS ELŐADÁST!Ha érdekel hívjál hogy a kapcsolatot felvegyük egymással! Üdvözlettel: dr.Horváthné Anikó vezető szaktanácsadó tel:33630/868 0904

2012. szept. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
57%

Nulla pénzből sok pénzt csinálni kevés idő alatt? Hehe :) Kezdeném azzal, hogy nincs Mikulás, sem húsvéti nyuszi :D Ha ezt feldolgoztad, akkor mondanám, hogy az ilyen önmagad ura leszel és könnyen hamar meggazdagszol című MLM cégek mind kamuznak, jó a marketingjük, belépsz, dolgozol napi 10 órát, nem lesz semmi pénzed, ismerőseid meg idegbajt fognak kapni, ha meglátnak, futni fognak előled. És ha a 99%-ba tartozol, akkor sosem gazdagszol meg belőle (ha pedig az 1%-ba, akkor pedig másokból), csak elpazarlod az időd és a kezdőtőkéd. Na így lépj be bármelyik MLM cégbe.


Ja bocs, a 99%, akinek nem sikerült, ők vagy "tehetségtelenek voltak" vagy "nem akarták eléggé" vagy "csak egy kicsit kéne többet dolgozniuk". Én pedig egy gonosz, hitetlenkedő, pesszimista, inkompetens alak vagyok, aki előítéletei miatt nem akar élni egyik csodálatos MLM lehetőséggel sem, és az a vágyam, hogy a főnökeimnek gürizzek éhbérért, ahelyett, hogy valamelyik MLM rendszerben kiteljesenék, mint individuum.

2012. okt. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%

A kérdésedben benne van a probléma. "Olyan céget keresek, amely megbízható, de viszonylag nem rég indult..."


Egy MLM-cég pontosan attól megbízható, hogy viszonylag régen indult. Egy új cégről sosem lehet előre tudni, hogy mi lesz a sorsa.


Nagyon sok (több száz) cég jelent meg Mo-on az elmúlt huszonegynéhány évben, mégis csak néhány olyan cég van, amelyik ma is létezik, s megbízható. Sok cég kivonult az országból, tönkrement, összevesztek a tulajdonostársak stb.


Ezzel szemben van néhány olyan cég, amelyik már akár több évtizede létezik, ezek megbízhatóak, bizonyítottak, Magyarországon is nagyon sok ember/család lett sikeres a segítségükkel.


Ha MLM-ben gondolkozol, mindenképp tőkeerős, nagy múltú, nemzetközi céget érdemes választani, olyat, ahol kiváló minőségű termékek (nagy választékban...), és ugyanilyen kiváló minőségű oktatási anyagok vannak elérhető áron.


Pontosan ezen irányelvek alapján választottam ki én is azt a céget,a melyikkel együttműködök. Sok éve itt van Mo-on, szinte mindenki "ismeri" vagy hallott már a termékekről, s az általános közvélekedés szerint "nagyon jók a termékek, csak drágák". Egyébként ha hasonló minőségű/kategóriájú termékekkel hasonlítjuk össze, akkor abszolút nem drágák.


Szóval, amikor tárgyalok egy jelölttel, nem kell meggyőznöm arról, hogy kitűnő a cég és minőségi a termék, mert valószínűleg alapból tudja.


Egyetlen feladatom van, megmutatni, hogy mit kell tennie azért, hogy az ő számára ingyen legyen a termék, valamint, mit kell tennie azért, hogy ő neki is jövedelme legyen abból, hogy épp ezt a termékcsaládot használja.


További előny, hogy nincs csatlakozási díj, nincs éves meghosszabbítási díj, az egyszer már elért szintről nincs visszaesés, valamint nagy előny még, hogy nem egy, hanem 2 hónap összesített forgalma segítségével lehet egy-egy újabb szintet elérni.

2012. nov. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
39%
Előző: Nem únod még ezt a sz@ros spammelést?
2013. márc. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
csak érdekesség képpen,sikerült választanod? és ha igen,értél már el benne valamit? ha igen,hogyan? ha nem,szerinted miért nem?
2013. júl. 9. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
hát az nem feltétlen jó, ha "viszonylag nem rég indult", mert az MLM cégek 0,8%-a éri csak meg a 10 évet :) én elég sok előadást végig ültem, mire megtaláltam a nekem megfelelőt, amivel már keresek is :) ha szeretnél tudok tanácsot adni, h mire figyelj, ha esetleg választasz :)
2013. okt. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!