Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen formában érdemes ebbe...

Milyen formában érdemes ebbe belekezdeni?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam hogy csinálok egy üzletet, ahol nem pénzforgalom van, hanem adok-kapok alapon tárgyak,szolgáltatások stb. cserélnek gazdát. Valamit behozol, vihetsz helyette ami esetleg kellhet neked. Egy minimális szűrés lenne persze, szakadt ruha, törött üveg stb nem jönne de a lényeg, hogy ezt milyen formában érdemes megcsinálni? Adózni nem kellene utána például...akkor számlát kiadni sem. stb.
2012. szept. 23. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt így nem lehetne megcsinálni.
2012. szept. 24. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez nem jóbanrosszban, a való életben ilyen nincs. Ha lenne mindenki ezt csinálná és sz@rna adót fizetni.
2012. szept. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hogy jön ide a jóban-rosszban? és...Már miért ne lehetne megcsinálni?
2012. szept. 24. 17:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Úgy hogy abban volt egy ilyen hogy ingyen kaját osztanak valamikért cserébe, ezzel kikerülve az adózást.
2012. szept. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miből működtetnéd a vállalkozást,ha nem lenne pénzforgalom?Ha jótékonysági alapon menne,ahhoz meg inkább egy nonprofit szervezet,vagy egy alapítvány kellene,bár ott is el kell számolni a pénzekkel.Lehet hogy h*lye vagyok,de akkor sem értem,hogy hogyan szeretnéd.
2012. szept. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!