Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mezőgazdasággal megéri foglalk...

Mezőgazdasággal megéri foglalkozni? (többi lent)

Figyelt kérdés
Értek valamennyire hozzá, bár még azért van mit tanulnom de erre van lehetőségem is. Nem diplomára gondolok. Látok benne pénzt és jövedelmet de nem tudom megérné e belevágni. Elvégre ez elég nagy projekt. Alaptőke megteremtése, föld stb. De az üzemanyagárak növekednek és nem tudom hosszabb távon megérné e? Szívesen is csinálnám de feleslegesen nem akarok belevágni. Szerintetek megérné? Később Mezőgazdasági Kft. alapításán is gondolkoznék. Kíváncsi vagyok nektek mi a véleményetek. Illetve suliban milyen szakot ajánlotok ami segít egy Kft vezetésében, OKJ-re gondolok itt leginkább.
2012. szept. 26. 00:47
 1/1 anonim ***** válasza:
79%

Nehéz általánosságban beszélni. A mezőgazdaság elég tág fogalom.


Általánosságban szerintem annyit lehetne mondani, hogy ha igazán jól csinálod akkor megéri. Ha nem akkor max tengődni lehet belőle manapság.


Gondolkozz valami különlegesebb dologban. Pl gyógynövény vagy fűszernövény termesztés. Azokban nagy pénz van.

2012. szept. 26. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!