Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Egy pályázatot hogy kell megírni?

Beckhamtommy kérdése:

Egy pályázatot hogy kell megírni?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy virágboltot nyitni és ehhez kellene tőke nekem! Friss diplomás vagyok és úgy hallottam hogy kaphatunk támogatást ha vállalkozásba gondolkozunk! Létszi segítsetek!! Köszi :D

2012. szept. 26. 09:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Ebből nem derül ki, hogy milyen pályázatot kell írni, egyáltalán kinek kell azt beadni, sem az, hogy minek kell benne lennie...

Ennek megfelelően lehetetlen válaszolni.

2012. szept. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Friss diplomásoknak van lehetőségük az Új Széchenyi Terv keretében pályázni max 3 millió forintra! És azt szeretném megtudni h h lehet egy pályázatot jól megírni? Milyen pontoknak kell benne lenni? Hogy néz ki egy pályázat?
2012. szept. 26. 10:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Fel kéne venned a kapcsolatot egy pályázatíró céggel, egyedül nem fogod tudni megírni.Igaz, ők is leveszik majd a jutalékukat érte.
2012. szept. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
a magzrt.hu, vagy az nfu.hu weboldalon találsz erre vonatkozóan választ. Ott pályázni is tudsz, letöltheted a megfelelő dokumentumokat.
2012. nov. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!