Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Az iskolában szeretném beindít...

Elektronic kérdése:

Az iskolában szeretném beindítani "üzletemet. " Mit ajánlotok mivel töltsem fel árukészletemet?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy látom amerikai filmekben, hogy a gyerekek gyakran kereskednek a suliban és nagyon megfogott az ötlet, hogy én is kipróbálom. a kérdés, hogy ti mit vennétek, ha olyan vagy hogy vásárolnál, az okoskodók hallgassanak inkább köszi.

2012. okt. 2. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Aláírás hamisítással? De ha lebuksz akkor kivágnak.

Bocs de erre ne költsél mert csak ráfizetés lesz.

2012. okt. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Árulj tollat/ceruzát! :D Nálunk az osztályba soha senkinek sincs... még a tanárnak se. Ez jó üzlet lehet! :)
2012. okt. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Leginkább füvet tudnál árulni...


(Én nem élek ilyennel, de ezt az egyet látom, amivel kereskednek.)

2012. okt. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én annak idején angol fogalmazásokat írtam 200 Ft-ért. Persze ez régebben volt, ma már magasabb lenne az árfekvés. :)
2012. okt. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
Süssél valamit. Pl. muffint. Vagy csinálj valami nagyon spéci szendvicset. Vagy dizájnpólót. Vagy árulj rágót.
2012. okt. 3. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Árulj márkás ruhát, cipőt.
2012. okt. 3. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Radír, toll, ceruza: ezekhez kevés tőke kell

Doga-írás, abból a tantárgyból, amiből a legjobb vagy! De arra vigyázz, hogy ugyanarra a témára legyen több változatod (annak ellenére, hogy a megoldás ugyanaz), különben rájönnek, hogy egy személy készítette.

Vagy vizsga-tételek kidolgozása, sokszorosítása otthon.

2012. okt. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!