Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Használt műszaki cikkek?

Használt műszaki cikkek?

Figyelt kérdés

Használt műszaki árukkal szeretnék foglalkozni. Szeretnék megkérni mindenkit aki tájékozott egy kicsit,hogy segítsen. Honnan rendeljem,milyen árban van,mire kell odafigyelni stb.

Felesleges,hülye válaszok kíméljenek. KÖszönöm!!!



2012. okt. 4. 00:11
 1/3 anonim ***** válasza:
60%

Nem leoltani akarlak.

Szerintem rendelni nem lehet, de megvenni másoktól és haszonnal tovább adni igen. A helyedben nyitnék egy kis boltot és úgy reklámoznám, hogy azonnali készpénzes átvétel.


Ehhez viszont mindenféle műszaki cucchoz kell érteni, akár szerelés terén is, hiszen lehet megveszel egy pl telefont, amiben mondjuk elég kicserélni 5000Ft-os alkatrészt, de 10000-re többért tudod eladni.

A porszívótól a telefonon át a számítógépig kellene érteni mindenhez, de ha belevágsz, akkor 1 év alatt úgy is megtanulod, mit mennyiért lehet tovább adni és mit mennyiért érdemes megvenni, átvenni.


Mondjuk azt mondod, hogy 1 évet belefektetsz úgy hogy 0 szaldóra kihozod, de ez lesz a befektetés részedről amiért cserébe a tapasztalatot megszerzed és onnantól meg már kereshetsz az üzlete, de az is lehet már 1-2 hónap után jó kereskedő válik belőled.


Sok sikert a boltodhoz! :)

2012. okt. 4. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszodat, olvastam és lehet rendelni raklapra angol használt műszaki cikkeket. 150 ezer egy raklap. Megpróbálom,remélem sikerrel járok.
2012. okt. 4. 10:52
 3/3 P.Gábor1000 válasza:
Azt nem tudom megmondani hogy érdemes e ilyen árut vásárolni,de én is kíváncsi lennék rá.Ezért ha te már többet tudsz kérlek írd meg.Előre is köszi.
2014. jan. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!