Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Fotózás papír nélkül?

Fotózás papír nélkül?

Figyelt kérdés

Hobbi szinten fotózok már 3 éve. Most másodéves egyetemista vagyok, de mielőtt felvételiztem, eldöntöttem, hogy szeretnék egy okj-s fotós sulit is megcsinálni.

Most viszont egy sima tanfolyamra jelentkeztem, ami nem ad papírt csak gyakorlatot. Ez ugyebár jóval olcsóbb mint az okjs, amire most nincs pénzem, és az egyetem mellett nehéz is lenne.


A kérdésem az lenne, hogy vállalhatok majd így is fotózást?


Nem újságba, meg ilyen hivatalos dolgokhoz. Pl mostanában láttam, hogy olyan ember hirdeti, hogy diákbarát áron csinál profilképeket facebookra, akinek tuti nincs papírja, csak némi tapasztalata.


Ha már meglenne a diplomám, meg jól menne a fotózás is, valószínűleg elvégeznék egy rendes iskolát is, de így sajnos még nincs lehetőségem. Viszont nagyon szeretnék suli mellett fotózni.



2012. okt. 12. 14:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos igen. Nem kell hozzá elvileg végzettség. :(
2012. okt. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Adapter007 válasza:

...feketén bármit lehet :-)


(Ha meg jó vagy, csináld. Ha nem vagy az, úgysem kérnek fel. Ha olcsó vagy, lehet felkérnek, és az is lehet majd bosszankodnak, hogy olcsó húsnak... )


Ma már mindenki fotózik ne felejtsd el, mielőtt egy valag pénzt fizetnél OKJ-s papírért... Én megtettem, de tisztán nem tudom csinálni. Hobbinak meg drága. De jó dolog az szent. :)

2012. nov. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!