Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Csocsón és biliárdon kívül...

Csocsón és biliárdon kívül mivel lehet leginkább lekötni a (elsősorban) fiatalok figyelmét?

Figyelt kérdés

Bár a csocsó elég zajos, most egy viszonylag hangtalan megoldásom gondolkozom. :)


Köszönök minden választ!



2012. okt. 12. 15:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Póker?:D Én azzal órákig elvagyok és az nem zajos
2012. okt. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
esetleg darts vagy pucér csajok :D
2012. okt. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Egy egyszeri kiadásra gondoltam, ami a pucér csajok esetében nem megoldható... :)


Ráadásul fizetőképes fiatal hölgyeket sem szeretnék ilyen szolgáltatással elkergetni, bár ki tudja? Egyik-másiknak talán még tetszene is - bár én konzervatív vagyok ilyen kérdésekben. :)


A darts tetszik, viszont vonzóképességben hajazhatna jobban a biliárdra. Egyébként gyakorlatilag ingyenesen lehetne használni, bármi is legyen a sztori vége.


Ja, egyébként: köszi az eddigi tippeket! :)

2012. okt. 12. 16:43
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

xBox--> Fifa13 ---> fülessel (nem zajos)

Korlátlan italfogyasztás?

Vizipipa (akár megspékelve is) és, ezt lehet kombinálni csocsóval, billiárdal.

Amúgy ez egyén függő is.

Póker (bár már írták).

2012. okt. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az Xbox szerintem is jó ötlet. 1 új csocsó árán két box is kijön TV-vel együtt.
2012. okt. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
sztem a kérdező vmiféle szórakozóhelyre szeretne cuccot venni, szerintetek meddig bírná ott egy xbox?....
2012. okt. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 katona laci válasza:
tanyer teli kokainnal
2012. okt. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Léghoki nagyon jó kis játék és a flippert is szeretik.

Off: Az nem tudod véletlenül hogyan zajlik hivatalosan az ilyen gépek bérbeadásával vagy kihelyezésével foglalkozó vállalkozás? Köszi!

2014. júl. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem lesz túl adekvát a válaszom, mert nem tudom pontosan, hogy mire gondolsz. Hogy kell alapítani, milyen kötelezettségeid vannak menet közben, vagy inkább az elszámolásra vagy kíváncsi?


A pénz ürítését ilyen esetekben a bérbevevők mindig jegyzőkönyvezik: google -> ürítési jegyzőkönyv. Szerintem most már minden gépben van egyébként számláló, így nagyon nem vághatnak át a palánkon.


Ennyit tudtam hirtelen... egy kicsit utánakérdezek majd a környezetemben a kedvedért...

2014. júl. 13. 04:30
 10/10 anonim ***** válasza:
Keresgéléseim alapján a 9200-as TEÁOR-nál találtam csak játékgéppel kapcsolatos kódot,de nem vagyok abban biztos,hogy ebbe tartozna az,hogy veszek játékgépet és kihelyezem/bérbe adom százalékért.Vagy mégis?Köszi!
2014. júl. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!