Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan tudnék számlaképes...

Hogyan tudnék számlaképes lenni, ha 3 fő ágazattal szeretnék foglalkozni?

Figyelt kérdés

Röviden: Nagy kereskedések termékeinek az értékesítésével szeretnék foglalkozni, de nem szeretnék velük leszerződni.

Pl: Találtam egy nagykereskedést rengetek termékkel rendelkezik (Áfonya dzsemtől a Zsemlemorzsáig ) és nagyon olcsón, továbbá rengeteg őstermelő ismerősöm van és szeretném az ő termékeit is értékesíteni piacokon. Tudván tudom, hogy én ezeket többért el tudnám adni. A tervem az lenne, hogy megvásárolom a nagykereskedéstől a termékeket és továbbadom magánszemélyeknek de bolt nyitása nélkül!


Van e erre mód, illetve lehetőség?


Ha igen akkor, hogyan kezdjek neki?



2012. okt. 14. 09:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Először is kell egy vállalkozás! Aztán a piacon helybérlés! S árulhatsz!
2012. okt. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van. Piacokon, vásárokon, de akár faluzni is lehet. Vállalkozást megcsinálni, beleíratni a mozgó árusítást, és ügyelni rá, hogy ne kerüld el a 6 milliós árbevételt. Sok sikert! Hajrá! :)
2012. okt. 15. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!