Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Vaterások, tezsveszesek...

Vaterások, tezsveszesek valaki segítene vagy tanácsot adna?

Figyelt kérdés
Szeretnék külföldről rendelni dolgokat(bármit)de nem tudom,hogy hogyan vagy is honnan lehetne tényleg olcsón beszerezni.Már meglátogattam pár ilyen oldalt(elég sokat)de sajnos nem igen jutottam sokra,mert az árak kb megegyeztek.Jó lenne ha valaki tényleg tudna segíteni vagy hajlandó lenne.
2012. okt. 16. 04:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Te miből gondolod hogy erősítik a konkurenciát? egyébként én külföldről a nagykereskedők webáruházait keresném meg, nagyobb tételt olcsóbban tudsz rendelni, de mindenképp vedd figyelembe, hogy amire készülsz, üzletszerű, és vállalkozni illene hozzá...
2012. okt. 16. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2012. okt. 22. 03:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!