Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan kell elindulni ha egy...

Hogyan kell elindulni ha egy internetes shop-ot akarok nyitni?

Figyelt kérdés
úgy értem honnét kell az árut szerezni meg hasonlók.
2012. okt. 17. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, friss aggyal mostanában nincsenek felvértezve a nagykereskedések. Szóval -> bukó...
2012. okt. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Könyvelővel készíttetsz céget, webfejlesztővel készíttetsz honlapot, szerzel árut nagykereskedőtől (lehet ez hazai, vagy akár importőrködhetsz is), és kb. ennyi. A többi majd jön közben.
2012. okt. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
és hogyan kell árut szerezni? :)
2012. okt. 17. 22:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Inkább ne akarj vállalkozni, csak a statisztikát rontanád...
2012. okt. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Elmész, körbetolod a kocsid, belerakod a cuccokat, a pénztárnál pedig fizetsz.


Kérni fognak egy dokumentumot, de ezért mondtam a könyvelőt, majd ő megmondja, melyiket vidd magaddal..

2012. okt. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha ennyire fogalmad sincs az egészhez, akkor sehogy!

Még ott is nagy a bukás lehetősége, ahol ügyes kereskedő van mögötte!

2012. okt. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
jah,mert ugye ezt meg lehet tanulni az anyám hasában?? NEM az volt a kérdésem, hogy nyissak-e, hanem az, hogyan kell elindulni!!!! DE majd máshol érdeklődök, az értelmes választ pedig köszi :)
2012. okt. 19. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!