Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Adnátok bővebb tájékoztatást...

Adnátok bővebb tájékoztatást a Lyoness rendszer üzleti (! ) részével kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogyan történik a regisztráció, kell-e fizetnem a szolgáltatás elindításáért, hogyan kapom meg a kártyámat, és én mi módon tudom továbbajánlani az üzletet. Személyes tapasztalatokra is kíváncsi lennék. Ki kiket és hogyan szponzorál, ill. mennyi munkával mennyit kerestek vele havonta?


A válaszokat előre is köszönöm.



2012. okt. 21. 13:34
 1/2 anonim ***** válasza:
(PÜ ment)
2012. okt. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A regi mehet közvetlenül is, akkor véletlenszerűen üzleti csomagosok alá tesz a rendszer. Vagy ismerős regisztrál be. Lakóhelyeden az elfogadóhelyeken használd minél többet tudatosan, de lehet jövőbeni vásárlás előleget is beizetni, ami azért jó, mert előre megkapod a kedvezményt érte, amivel ha ügyes vagy előbb kigazdálkodhatod a későbbi vásárlásod árát. A jó fejlődéshez mindenképpen ajánlott magadhoz másokat is regisztrálni, olyanokat, akik szintén komolyan gondolják. Én is használom, de nem szabad türelmetlennek lenni, mert ez egy hosszabb távú üzlet, nem ogsz 2 hónap alatt meggazdagodni. És nem szabad hinni az olyanoknak, akik azt mondják, hogy nem fizet ki a lyoness, ha van mit. Bankszámlámra igenis fizet, mindent elkönyvel veled, nyomon tudod követni minden rendszerbéli tevékenységed.
2012. nov. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!