Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Egy több szakmához is kiválóan...

Egy több szakmához is kiválóan értő, tapasztalt építőipari vállalkozó hogyan boldogulhat?

Figyelt kérdés

Pl. foglalkozik tetőépítéssel (ács), víz-gáz szereléssel, és burkolással is. Magát megfelelően reklámozva, marketinggel, referenciákkal. Úgy tudom ezen szakmákkal foglalkozó vállalkozók simán keresnek napi ~30-40eFt-ot, ha van elég munkájuk.

Mit gondoltok mekkora kereslet lenne egy kb 100Ezer fős térségben a vállalkozó munkájára, ha mind a 3 szakmával foglalkozik?



2012. okt. 23. 17:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért ez attól is függ, hogy hány ilyen vállalkozó van már a térségben? Milyen a térség anyagi helyzete, tehát mennyire tudnak erre költeni az emberek?
2012. okt. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én szakmánként 3-4 vállalkozóról tudok, de egyikükről se láttam még egy hirdetést se, tehát nincs nekik marketing.

Térség anyagi helyzete nem rossz, de ezek közül van amelyik szükségszerű megcsinálni, (pl. tetőázás, távfűtésről való átállás, stb.)

2012. okt. 23. 18:53
 3/3 Zsana73 válasza:

Fel kell dobni a marketinget. Hogyan?

keresd fel a zelenko@euconsul.com e-mail címen és megbeszélünk.


Üdv Zsana

2012. okt. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!