Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » "Brókerképzés álláslehetőséggel"?

"Brókerképzés álláslehetőséggel"?

Figyelt kérdés

Belefutottam Facebookon egy ilyen oldalba , nem tudom belinkelni de ha rákerestek biztos kidobja


Mit gondoltok róla, nekem ez inkább tűnik egy telefonos sózz rá minden szart az ismerőseidre vagy akire tudod munkának mint tőzsdének.


ezzel hirdetik:


1. A képzést sikeresen elvégző személy képes lesz:


Telefonon hideghívás útján felvenni a kapcsolatot potenciális ügyfelekkel,

Számukra szakszerű tájékoztatást nyújtani a termékről,

Kezelni a tipikus ügyfélkifogásokat,

Megelőzni és kezelni az esetleges konfliktusokat,

Előrehaladást elérni az értékesítési folyamatban,

Személyes megbeszélést egyeztetni,

Elfogadást, elkötelezettséget elérni,

Sikeresen lezárni az értékesítési folyamatot,

Átadni az on-line tőzsdei kereskedési felület használatának ismereteit.



2. A képzésbe való bekapcsolódás és részvétel feltételei:


Betöltött 18 életév,

Érettségi bizonyítvány,

Átlagosnál jobb kommunikációs készség,

Internet, MS Office kezelési ismeret,

Képzési díj megfizetése,

Felnőttképzési szerződés megkötése.



3. A tervezett képzési idő: 20 nap



4. A képzés összetétele: 20% elmélet / 80% gyakorlat



5. Modulok:


Piac- és termékismeret

On-line tőzsdei kereskedési ismeretek

Értékesítés folyamata

Kifogáskezelés

Telefonhívás-forgatókönyvek

Telefonhívás begyakorlása élesben – Hideghívás, Meleghívás, Találkozó leszervezése

Tárgyalástechnika a gyakorlatban

Értékesítés pszichológiája a gyakorlatban

Időgazdálkodás

Closing – az üzlet nyélbeütése

Ügyfélkapcsolat ápolás

Önmotiváció



2012. okt. 30. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel a képzésért pénzt kérnek, nyilván ebből élnek. Bejelentett, fix fizetéses munkát itt nem fogsz kapni. Legfeljebb tisztán jutalékos ügynöki melót vállalkozói rendszerben, tehát ami nekik nem kerül semmibe.
2012. okt. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

régebben érdekelt a bróker állás de már kiszerettem belőle, az egész csak ilyen ügynöki munkának látszik ,hogy adjam el a terméket azt kész ,ennyi erővel porszívót is lehetne árulni , alig van köze a tőzsdézéshez...


tisztel a kivételnek

2012. okt. 30. 13:45
 3/4 anonim ***** válasza:

A végeredmény: kiváltod a vállakozóit, eladod a terméket, jutalékos az egész.Jah és ha vállakozó vagy, minden hónapban min. 63ezret fizetsz magad után+ 10eFt havi köyvelői díj, akkor is, ha nem adsz el semmit. Hideghíváshoz a sját mobilod, utazáshoz a kocsidat használod, aminek a költségeit szintén te állod...


Az igazi brókerek közgazdászok.

2012. okt. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Haha, megnézném, hogy egy ilyen bróker mit válaszolna a kérdéseimre. Magam kezelem a befektetéseim, az életben nem hagynám, hogy egy ilyen "bróker" ötleteket adjon.


"Mit gondoltok róla, nekem ez inkább tűnik egy telefonos sózz rá minden szart az ismerőseidre vagy akire tudod munkának mint tőzsdének. " - jól látod. És olyan mocskos dolgok is előfordulhatnak itt (tisztelet a kivételnek, ha van), amit nem fogok leírni. Mindig a mások pénze a legjobb üzlet. Szerintem ilyen esetben az a legtutibb, ha valaki a saját pénzét forgatja, és ebből él.

2012. okt. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!