Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mennyiért tudom kiváltani a...

Mennyiért tudom kiváltani a vállalkozóit? És havonta, hogy kell fizetni, ha saját vállalkozásom van?

Figyelt kérdés
Masszőrködni szeretnék, de otthon, saját vállalkozásban.
2012. nov. 9. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Az engedély kiváltása 10eFt.


Masszőrködéshez otthon kell Ántsz engedély is, újabb 10Eft és nem tuti, h a lakásodon engedik.Speciális higiéniai körülmények kellenek.


Havi min. 73 eFT járulékot kell fizetned magad után.Meg nyilván ki kell termelni a fizetésedet is.

2012. nov. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, kb. ennyire számítottam én is.
2012. nov. 9. 15:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Amennyiben nem szeretnél papír alapú vállalkozói igazolványt (nem kötelező), az elektronikus ügyintézése ingyen van. Tehát egyből spórolsz 10000,-Ft-ot. [link]
2012. nov. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, ez jó ötlet, nem is tudtam. Még annyit kérdeznék, hogy ez is ugyanannyit ér, mint a papíros igaz?
2012. nov. 13. 18:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Pont ugyanannyit. Amúgy, a "nempapirosról" is tudsz kinyomtatni egy igazolást, amit szükség esetén papírként tudsz használni.
2012. nov. 14. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!