Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Egyéni vállalkozóként (műkörmö...

Egyéni vállalkozóként (műkörmös) mennyi járulékot kéne fizetnem, ha mellette nappali tagozatos tanuló is vagyok?

Figyelt kérdés
Tehát van nappali tagozatos tanulói jogviszonyom. Mellette szeretnék egyéni vállalkozóként műkörmözni. Így mennyi lenne az illeték, ha alapesetben kb. 60eFt lenne?

2012. nov. 11. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:
ha nappalis vagy, akkor nincs kötelező járulékfizetés
2012. nov. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez biztos???? Nem csak akkor van ez ha főállású alkalmazott Valaki? Mert akkor ennyi erővel,ha álláskeresőként regisztrált vagyok és önkormányzati pénzre jogosult (ott is fizetve a TB) akkor is ez lenne a helyzet?:o Kétlem...
2013. jan. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Közben megkérdeztem ismerősömet, aki tanár és vállalkozásismeretet tanít és közben saját vállalkozása is van.

Nekem nem kell illetéket fizetni, max nagyon minimálisat.

2013. jan. 16. 15:59
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Közben Számomra is kiderült,hogy igen,aki nappalis,az más tészta,tehát nincs járulékfizetés. Viszont ebben tudsz Nekem segíteni?: http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__sajat-vall..

Egyszerűen sehol nincs infó!:( Nagyon szépen köszönöm és sok sikert a vállalkozásodhoz!:)

2013. jan. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!