Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hány nap alatt jön meg az...

Zoli17 kérdése:

Hány nap alatt jön meg az adószám? -egyéni vállalkozás 2012 nav.

Figyelt kérdés
elvileg nem áfás, ha ez számít. 30 napra vállalták az nekem sok, lehet őket sürgetni? kicsúszok a pályázatból, és nem szeretik a hiánypótlást.

2012. nov. 15. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogy mi van? Beadod a papirt elektronikusan és max két nap alatt vissza is jön... Eleketronikusan
2012. nov. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
őőő.. akkor ma leugrok postára jött e levelem, amit nem vettem át...
2012. nov. 16. 10:04
 3/5 anonim ***** válasza:
TE egyéni vállalkozást az okmányirodában személyesen intézed akkor van azonnal adószám, a másik lehetőség az elektronikus ügyintézés, ahol elektronikusan kapod az adószámod... SEMMI posta.... Te valamit nagyon benéztél... első voltam
2012. nov. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen az okmányiroda továbbította a kérelmet, de nem adtam meg elektronikus címet, csak postát. nem ügyfélkapusan igényeltem, max facebookon találnak meg elektronikusan, vagy itt :D.
2012. nov. 16. 13:19
 5/5 A kérdező kommentje:

nem sima alap szitu volt.

pár hét múlva felhívott a nav, hogy ők ezt nem értik!


nem tudom egy 8 jegyü szám kiadáson mit nem lehet érteni. :S

egész országra 3 ügyintéző van a navnál erre. őket fél éve nem érem utol. a telefonja csörög, az ügyintéző kapcsol jobbra baljra... nincs ember ma magyarországon aki ezzel foglalkozik, vagy választ ad. nemzetközi adószakértőket hívtam fel, és ők se értették, nem boldogultak, egy szerintem tök piti üggyel.

2013. jún. 16. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!