Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan szerezzek több ügyfelet...

Hogyan szerezzek több ügyfelet, már van weboldalam, sok helyen hirdetek de mégsem jönnek a megrendelések: Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2012. nov. 24. 16:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Az lehet a baj, hogy nem bíznak benned. Én sem rendelnék egy tök ismeretlen oldalról, nem tudom, hogy becsületes-e és megkapom-e az árut.
2012. nov. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én ezt aláírom,de mindenki megérdemel egy esélyt sőt nem is kérek pénzt amíg nem teljesítem az adott megbízást.
2012. nov. 24. 20:45
 3/9 anonim ***** válasza:

"mindenki megérdemel egy esélyt "


Ha mindenkitől, aki el akar adni, csak 100Ft-ért vennék valamit, az éves fizetésem nem lenne elég hetente. Mit árulsz egyáltalán?

2012. nov. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Weboldalakt készítek!
2012. nov. 26. 16:53
 5/9 anonim válasza:
Szerezz be egy camot, és más szolgáltatást nyújts
2012. nov. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Rengetegen készítenek honlapokat. Ha megkérdezel véletlenszerűen egy embert az utcán, szerintem tud mondani egy ismerősének egy ismerősét, aki tuti honlapokat készít, és a megbízások nagyon sokszor így indulnak. Ha nem tudsz valami meggyőző referenciát felmutatni és/vagy nincs meggyőző értékesítésed, nem fognak özönleni a megrendelések. Általános gyógyír nincs, keress lehetőségeket, ahol be tudod mutatni a tudományod, előbb-utóbb meglesz az eredménye.

Az sem mindegy, hogy hol hirdetsz. Ha a hirdetést olyanok látják, akiknek ez nem releváns, akkor ablakon kidobott pénz. Szinte különálló tudomány megtalálni a célcsoportodat a hirdetésekkel.

2012. nov. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Tedd ki a referencia munkáid, ebbe beletartozik a saját lapod is, szóval azon is be kell mutatni mit tudsz. Szerintem fontos még az ismeretség és az ár is.
2012. nov. 29. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csinálj ismerősöknek, környékbeli vállalkozóknak ingyen honlapot, így lesz referenciamunkád. Amúgy jó bornak nem kell cégér, és marketing is van a világon. Tegyél hozzá más szolgáltatást, mondjuk legyél webhosting viszonteladó, így teljesen kulcsrakész weblapot tudsz átadni, és még később is van belőle bevételed.
2012. nov. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szia!

Nekem már nem aktuális a dolog, de (remélem ez nem minősül reklámnak) Piroska Gyula jó ötleteket ad. Nézd meg a weboldalát, ha nem is mész el az előadásaira a hírleveleiből is tanul néha az ember ezt-azt. Gondolom a honlapján fel lehet iratkozni hírlevélre, és ha beütöd a google keresőbe a nevét, kiadja rögtön.

SOK SIKERT, bármilyen módon éred is el!!!!!!

2012. nov. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!