Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen lehetőségeim vannak ha...

Milyen lehetőségeim vannak ha vállalkozást szeretnék pályakezdőként? Kapok támogatást? Milyen kedvezmények illetnek meg?

Figyelt kérdés

Jelenleg munkanélküli vagyok és feketén dolgozok egy vállalkozónál. Ez idénymunka és tavasztól őszig van csak munkánk és ebben az időszakban a fizetésem kb 70.000ft. Ennyi pénzt saját munkával is meg tudnék keresni 7-8 nap alatt. Az eszközök megvannak hozzá de nem merem hirdetni magamat mert feldobnak a helyi vállalkozók.


Gondoltam hogy vállalkozok hogy tudjak munkát vállalni és legyen annyi pénzem hogy télen ne legyenek anyagi gondjaim.

22 éves vagyok és pályakezdő. Másodállás nem működik mert a főállásom nem hivatalos pedig az lenne a legjobb. A munkákat hétvégére vállalnám.

Nappali tagozatos az én koromban nem lehetek amúgy meg iskola mellett hétvégén tudnék munkát vállalni, csak más egyéb bevételem nem lenne ameddig fel nem fut(ha egyáltalán felfut) a vállalkozás.


2012. nov. 29. 13:47
 1/1 anonim ***** válasza:
79%

Igen, vannak pályázatok, a munkaügyi kp-ban is tudsz érdeklődni, meg van olyan, h 35 év alattiak vállakozóvá válását segítő program. Eddig a jó hír.

A rossz:20-40% önerőnek kell lenned a pályázathoz, plusz a pályázatot nem fogod tudni megírni, komoly üzleti terv kell hozzá, amiért a könyvelők, pályázatíró cégek 200e-milliós összegeket is elkérhetenek.Emellett kevés pályázat nyer és előnyben rézesülnek, akik termelő munkát végeznek..stb stb...Szal nagyon szűk kör kap támogatást.

2012. nov. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!