Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Egyéni cég, egyszemélyes Kft....

Egyéni cég, egyszemélyes Kft. , vagy egyéni vállalkozás?

Figyelt kérdés

Hidegburkolással, festéssel, otthonfelújítással foglalkozom több éve, úgy érzem itt az idő az előrelépéshez. Szeretnék nagyobb projekteket is elnyerni, és már csak a marketing miatt is egy céget alapítani. Mindig egyedül dolgozom, másodállásban (heti több mint 40órás jogviszony), nagyon ritkán vagyunk ketten.

Tudtommal én továbbra is mentesülök a járulékfizetés alól( eddig E.V. voltam).

Érdekelne hogy melyik cégforma lenne nekem a legjobb választás és miért? És melyikkel a legkisebb a kockázat? Meddig "korlátolt" a korlátolt felelősség?

Egyszemélyes Kft.

Egyéni cég (Kfc.)

vagy maradjak E.V.?



2012. dec. 10. 21:52
 1/1 Mycurka válasza:
69%
Szia! Az új adózásoknál, nem biztos, hogy jobban jársz, ha váltasz egyéni vállalkozásról. Ez egyébként egy kb. három órás téma, (én annyit tudok beszélni róla!) :), ha gondolod, nagyon szívesen elmondom. Ingyen! Nem kérek érte pénzt!
2012. dec. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!