Leányzó27 kérdése:

Mit tudtok az ACN-ről?

Figyelt kérdés
2012. dec. 11. 13:50
 1/7 anonim ***** válasza:
felejjtsd el. paraaszvakítás. Mint ahogy az összes beszervezo mlm is az.
2012. dec. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

10 éve ismerek MLM cégeket, másfél éve foglalkozom is vele.

Már láttam a céget, termékek, elgondolás jó, hogy fog müködni hosszútávon, azt nemtudom megmondani.


Őszintén: 65000 plusz ÁFA-s indulást sokallom azért, hogy üzletet épits, mert ha első hónapban nem teljesited az 5 pontot, kiesel a rendszerből. Viszont az ilyen csatlakozott üzletépitők után extra prémiumokat kapsz. Namost: egy jó MLM cég a forgalom alapján fizet kizárólag, és nem a belépettek után.

Most hogy ki mit mond neked az MLMről, szard le, nyilván rohadt nagy szakértő... ;)


Aki felkeresett, tudd meg mennyire van otthon a témában, és tart e valahova az életben :)

2012. dec. 13. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"nyilván rohadt nagy szakértő" Ha ez nekem szolt, akkor diplomatikusabb is lehetett volna, vagy ha az nem megy, akkor legalabb jatsszd meg.


Egyebkent, Az ACN illetve a tobbi mlm sem arra valo, hogy Te, mint felhasznalo jol jarj, hanem arra, hogy a tulajdonosa jol jarjon.


Informatikus vagyok es ugy egy eve volt egy ugyfelem, akinek egy online mlm-nyilvantarto rendszert fejlesztettem, illetve bizonyos reszekben nem fejlesztettem hanem iranyitottam a fejlesztest. A megbeszeleseken, sosem arrol beszelt, hogy milyen jo lesz, hanem hogy hogy "b*sszuk at" az ugyfeleket, es NEKI tobb penze legyen. Nem itelem el ezt a hozzaallast, mert nekem is a penz az Istenem, de amit elitelek az az, hogy ezzel szemben minden MLM hirdeti, hogy ok mennyire innovativak, meg az ugyfelekert vannak.


Igyekeztem egy kis beekintot adni a "szinfalak moge", hogy hogyan epul fel egy parasztvakitas, -az en szemszogembol- nem javaslom hogy barmilyen mlm-be belepj, mind csak a sajat malmara hajtja a vizet. Inkabb csinalj Te egyet ha mar mindenkeppen mlm-mel akarsz foglalkozni, es huzz le embereket ugy.


#1-voltam

2012. dec. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem neked szólt - hanem úgy általában.

Egyébként is, akinek nem inge...


Van úgymond kevésbé jó (szar) mlm cégek is, evvel egyezek, 99%-a arról szól, mint amit irsz: főnök gazdagodjon meg, vagyis a tulaj.

Attól még hogy valakinek fejlesztettél valamit, még nem jelenti azt, hogy belelátsz és értesz hozzá - lássuk be igy van, és evvel az ég adta világon semmi gond. Én sem értek az informatikához. Szerencsére nem is próbálom megmagyarázni hogyan müködik.


És a valódi termék alapú/szolgálgatás alapu profi MLM cégek pont úgy müködnek, hogy a felhasználó járjon jól. Van néhány száz fogyasztóm, akik önként rendelnek 3 havonta terméket. és ezért a cég nekem fizet, nem pedig a TV2-nek. Mi ebben a parasztvakitás?


Vannak profi futbalisták, és vannak amatőrök. Mégsem az amatőrökről próbáljuk megitélni a sportágat.


Igazából nem próbállak meggyőzni, mert nekem mindegy.

2012. dec. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Van ismerősöm aki ott dolgozik és elég jól keres vele.


Mellékállásban csinálja,de rengeteg idő elmegy rá.Ha van időd egy próbát megér,bár az a röpke 80.000Ft-os költség az elején elég elrettentő tud lenni...



Egyébként akik itt szidják az mlm cégeket,ahol Ti dolgoztok az nem mlm?(kivéve ha vállalkozók vagytok)

Vagy az egyház nem mlm? Vagy akármelyik cég a világon...Ott is beszervezik az embereket,csak álláshirdetésen keresztül.


Azt vettem észre,hogy ltalában azok szidják az mlm rendszereket akik megpróbálkoztak ilyen munkával,csak nem jött össze nekik.Vagy,mert nem csináltak semmit,vagy simán hülyék hozzá.Illetve van még egy lehetőség,az unoktesója hallotta a fodrásznál,hogy a postás mesélte,hogy a tesójának mennyire nem jött be az mlm.

Én akkor hiszek el bárkinek bármi,ha a saját bőrömön is megtapasztaltam,amit mondott.


A másik pedig,valaki írta hogy az mlm cégek úgy vannak kitalálva,hogy a tulaj meggazdagodjon belőle.Mutatsz nekem egy céget amit nem azért hoztak létre,hogy a tulajnak növekedjen a vagyona? Ha sikerül,körbetapsollak :D

2012. dec. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem arrol van szo, hogy mutassak olyan ceget, ami nem arrol szol. Persze hogy minden ceg arrol szol.

A kulonbseg, hogy az MLM ezt tagadja, es azt mondja, hogy csak erted van, az osszes tobbi ceg meg elismeri, hogy ez az egyetlen celja.

2013. jan. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én ilyet még egy MLM cégtől sem hallottam,hogy "értünk vannak".


Akinek meg ilyet mondanak és elhiszi,annak gyárban van a helye :)

2013. jan. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!