Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Későbbiek folyamán fényképész...

Későbbiek folyamán fényképész műtermet csak fényképész szakmával nyithatnék?

Figyelt kérdés
Vagy ha az ember csinál egy KFT.t akkor "lényegtelen" hogy milyen szakmája van hozzá?

2012. dec. 11. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:
...és miből akarod fenntartani majd?
2012. dec. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Abból hogy fényképészként az ember kitörölheti a seggét, viszont plusz keresetnek megfelelő... Elkezdtem a szakmát tanulni de egy gagyi szar az elmélet aminek semmi köze a gyakorlati fotózáshoz, csak matek, fizika, meg kémia és fényképező még az iskolába nem volt a kezünkbe, és 2 évet nem vagyok hajlandó elcseszni feleslegesen erre.
2012. dec. 11. 15:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Jól látod!

Hiába tanítják, mert valakinek vagy van érzéke hozzá, vagy nincs!


Ha alapítasz egy 1 személyes kft-t, akkor elég, ha az alkalmazottadnak van papírja.

Az engedély kiadásához elég ezt bemutatni, azután esetleg megválsz a "nem jól dolgozó" munkaerőtől.


Viszont azt tartsd szem előtt, hogy ha céget alapítasz, akkor havonta fizetned kell minden sz@rért!!

2012. dec. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Teljesen tisztába vagyok vele hogy hogy működik egy KFT. mármint azon részével, hogy mindenért fizetni kell kő keményen. Családi körön belül van cégünk, csak ezzel nem voltam tisztában, hogy műteremhez e kell e szakma is. De ha jól értelmezem elég ha alkalmazottnak van szakmája. Akkor nem reménytelen hogy papír nélkül csinálhassam amit szeretek... :) Köszönöm az értelmes választ!
2012. dec. 12. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!