Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Nyitott valaki mostanában...

Nyitott valaki mostanában élelmiszerboltot, vagy "vegyesboltot"?

Figyelt kérdés
Mióta működik a bolt és mik az eddigi tapasztalatok?

2012. dec. 13. 13:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem nincs, de az a tapasztalatom, hogy a Tesco, Lidl, Aldi stb. nagyon kinyírta a kisboltosokat. Akik vannak, azok már 20 éve vannak és megszokásból járnak oda az emberek, újat nem láttam nyitni legalább 10 éve.
2012. dec. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Éjjel-Nappaliból viszonylag kevés van, ha forgalmas helyen nyitod, tudsz szerintem jól is elsülhet.
2012. dec. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Egy faluban ahol élek..Ott szeretnék egy boltot nyitni.Fél éve bezárt egy bolt mert a tulajdonosok másik faluból jártak át naponta,így nem volt akkora hasznuk mint tervezték.

A falu központjában van,két buszmegálló között helyezkedik el (500méterre kb).Mellette egy kocsma van,szemben egy focipálya művelődési házzal.Az mellett ott a gyógyszertár,illetve takarékszövetkezet is. Van a közelben egy másik bolt is,ez kb 1.5 km-re van.

2012. dec. 13. 18:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Mekkora a falu lakossága? Milyen korosztály van túlnyomó többségben? Vannak családos emberek? Nagy a munkanélküliség a körzetben? Van nagyobb város a közelben, ill. nagyobb áruházak?
2012. dec. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Falu lakossága kb 4500-5000 fő.A korosztály elég vegyes.A falu központjában inkább az öregebbek vannak túlnyomó többségben.De ez is inkább kezd átalakulni.Munkanélküliség most per pillanat javult.Kevesebb a munkanélküli,mert nemrég épült ide egy kárpitos gyár,illetve nemsokára épül egy másik is a falu szélén.Nagyobb város van 15km-re található.A legközelebbi üzlet 12km-re van a falu központjától de az tömegközlekedéssel csak kora reggel közelíthető meg,napközben már átszállással menne.Van egy másik áruház is az is kb ilyen messze van.A busz ott megy el mellette.


Esetleg még az jutott eszembe,hogy a bolt mellé egy mozgóbolt se lenne hülyeség.A falun kívül is van élet a tanyán ahol elég sok ember él.Ha nem is minden nap,de 2-3 naponta szerintem lehetne arra egy "járat"

2012. dec. 15. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!