Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » 500. 000Ft nem sok de, milyen...

500. 000Ft nem sok de, milyen kisebb élelmiszerrel vagy egyeb dologgal lehet befektetni?

Figyelt kérdés
Van egy kis félretett pénzem várom a javaslatokat mibe tudnám beforgatni...
2008. máj. 29. 23:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ emnnyi időre tudod nélkülözni illetve mennyi kockázatot vállalsz, nyilván minél kisebb a kockázat annál kisebb a hozam is. Tehát 0 kockázat a kincstári takarékbetét (minimum 1 év-re kb 6% hozam) például vagy elhelyezhetet hosszabbtávú lekötésre valamelyik banknál, lehet már elég jó kamatokat kifogni vagy nézz utánna a kötvényalapoknak, részvényalapoknak, ezek már magasabb hozamúak.
2008. jún. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
vegyél olcsón részvényeket, ha emelkedik az árfolyama add el, forgasd így a pénzed pl tőzsdén
2008. jún. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszonom valaszotokat.De nem igazan tudom hogy megy ez a fojamat.Ha beforgatom a tozsdén elveszíthetem a pénzem?
2008. jún. 3. 17:42
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem veszíted el.
2008. jún. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Márhogyne veszíthetnéd el, a tőzsde olyanokna való akik értenek hozzá, vagy fogadj brókert. Ha csökken a részvény árfolyma akkor igenis elveszítheted a pénzed.
2008. jún. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Eléggé kockázatos így játszani:)

Még várok ezzel a játékkal,inkább gondolkodok más játékszeren.

2008. jún. 5. 22:20
 7/7 anonim válasza:

Az élelmiszer ötletedet nem teljesen értem :)

Vegyél aranyat, mert tartja az értékét.

Nem tudom hol laksz, de ennyi pénzért garázst is kapsz néhány helyen, ami ugyancsak tartja az értékét és ki is adhatod.

2009. aug. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!