Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mi kell ahhoz, hogy zálogbolto...

Mi kell ahhoz, hogy zálogboltom legyen?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, és azt szeretném kérdezni, hogy hogy lehet olyan zálog boltom mint itt: [link]

családi vállalkozást szeretnék de, mit kell majd tanulnom, hogy ilyen boltom legyen majd?



#pénz #zálog bolt
2013. jan. 2. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Tök mindegy. Kapcsolj a KO TV-re és kérdezd meg mi kell ahhoz, hogy K1 harcos legyél.
2013. jan. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy neked tök mindegy,de nekem nem!!! Értelmes válaszokat kérek!
2013. jan. 3. 14:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Én meg értelmes kérdéseket. Az ilyen, "mit tanuljak hogy dzsíájdzsó legyek"-től kímélj meg minket. Látod mennyien válaszoltak.
2013. jan. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor itt egy értelmes válasz, tessék, utána néztem:műkereskedő És azt majd okj-ban kell, vagy külön középiskolában???
2013. jan. 3. 17:29
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy kereskedelmi sulit kell elvégezni, vagy tanfolyamot, és egy boltvezetőit, illetve becsűs végzettség kell hozzá.

De ez csak ahhoz, kell, hogy vállalkozást csinálj.

Igazából, tudni kell mindennek az árát.

A helyedben sokat járnék piacra, tisztában kell jönni azzal, hogy egy arany nyakláncról, hogyan tudsz meggyőződni, hogy hamis vagy nem, illetve annyi karátos amennyi. Kövekről és miegymásról.

Az internet nagy, és rengeteg dolog van rajta, főleg, ha beszélsz angolul, illetve értesz.

Discoveryn is vannak műsorok, aukciós házak, hogyan működnek, minek, és hogyan kell nézni az értékét, stb.

A PECSA mögött régen volt hétvégente piac, amin nagyon sok kacatot lehetett venni, ilyenkor télen szerintem bent van, de már jó rég nem jártam arra.

Ja és szeresd meg a történelmet, főleg a művészet történelmet, festőket, és korokat.

Érdemes elmenni múzeumokba is. Ha ezt tényleg komolyan gondolod, már holnap kezdj neki, a tanulásnak.

Remélem tudtam segíteni.

2013. jan. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Nagyon köszönöm szépen a választ! :)

Legalább te értelmes választ adtál! :)

2013. jan. 4. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!