Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szeretnék tanév alatt is...

Szeretnék tanév alatt is dolgozni pl. : fűnyírás kutyasétáltatás bébiszitterkedés vagy esetleg ilyen apró munkák. Gondolkoztam, hogy egy oldalt hoznák létre ezzel a címmel, hogy diák segítene ienben. Szerintetek meglehet oldani?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok és mi kell hozzá és érdemes volna-e internetes oldalt(ingyenest) ezért létrehozni? Kecskeméti vagyok!
2009. aug. 30. 23:36
 1/5 anonim ***** válasza:
73%

Én a helyedben inkább kiragasztható hirdetéseket gyártanék, amiket kitehetnél a környéken (boltok előtt, buszmegállókban, játszótereken, szomszédoknak bedobálni, stb.)...

A lakóhelyedhez közel kellene a munkalehetőség, gondolom nem tudnál Kecskemét egyik végéből naponta átutazgatni a város másik végébe kutyát sétáltatni.


A weboldal is azért nem jó, mert viszonylag kevesen olvasnák el a kecskeméti lakók közül és még kevesebben olyanok, akiknek segítségre lenne szükségük (idős emberek vagy kismamák)...

Azzal meg nem sokat érsz majd, ha egy csomó bp-i jelentkezik, hogy nyírd le náluk a füvet! :]


Szóval, szerintem jó sok szórólapot gyárts! :D


Lehetne még korrepetálás is, ha jó tanuló vagy, vagy iskolás gyerek elkísérése pl. uszodába vagy edzésre, amire a szülőknek nincs idejük.

2009. aug. 31. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi a jó tippeket ez hasznos volt!
2009. aug. 31. 00:41
 3/5 anonim válasza:
82%

1-hez:

A korrepetálást ne magyar nyelvtan tárgyból tegye! =)

2009. aug. 31. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
73%
nyelvtanból képezd tovább magad xD
2009. aug. 31. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Olyan hirdetéseket is kitehetsz, amin letéphetős a telefonszám, hogy haza tudják vinni magukkal, ne kelljen felírkálni.

Az alkalmi munkavállalói könyvet váltsd ki hozzá.

2009. szept. 1. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!